Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Kapcsolat után egyből kapcsola...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kapcsolat után egyből kapcsolatba menekülni?

Figyelt kérdés
Ez mennyire egészséges dolog? Az ilyen kapcsolatok meddig szoktak tartani?
2021. febr. 11. 18:53
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ. Egyik barátnőmnek most volt 4 éves kapcsolata, de kezdett ellaposodni. (Ezelőtt a párja előtt egyik kapcsiból lépett a másikba) most pedig ez a 4 éves párja leszarta meg ilyesmi. Egyik csoporttársa elkezdett utána teperni, szakított előző barátjával és most olyan boldog, mint még eddig soha.
2021. febr. 11. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 kamugyrosz ***** válasza:

Szerintem szanalmas

Így joggal feljön a kerdes h azalatt ismerte meg azt az embert míg velem járt stb

És inkább ez ilyen pótlék, szerintem nem nagyon hosszú életű egy ilyen kapcsolat

Persze kivetel erősíti a szabalyt

2021. febr. 11. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
2. Előttem is
2021. febr. 11. 19:20
 4/5 A kérdező kommentje:
Szóval előttem is kavart ezzel a sráccal. Össze jöttünk, együtt voltunk több mint egy évet, majd szakítás előtt pár hónappal elkezdett beszélni ezzel a sráccal újra. Azt mondta barátok majd ahogy szakítottunk 1 nappal később már találkoztak is és össze is jöttek.
2021. febr. 11. 19:23
 5/5 anonim ***** válasza:
0%
Érdemes mindig szakításkor partner nemet valtani. Ha eddig lannyal voltál lehet rögtön folytatni fiúval és igy tovább. És ilyenkor mehet szünet nélkül kapcsolatból kapcsolatba.
2021. febr. 11. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!