Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Vajon elmúlt a szerelem?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon elmúlt a szerelem?

Figyelt kérdés

1 éve vagyok együtt a barátnőmmel, sajnos mostanában úgy érzem hogy nem nagyon van hozzá kedvem , nem nagyon vágyom az érintésére vagy közeledésére és én sem akarok nagyon, mind ennek ellenére úgy érzem hogy szeretem, lehet észre vettem mennyire különbözőek vagyunk és valahol legbelül úgy érzem nem illünk össze , bármilyen hasonló tapasztalat? ( Kérlek ne támadjatok így is eléggé bánt hogy így érzek ) előre is köszönöm a válaszokat

Fiú voltam 19 éves



2021. febr. 11. 20:16
 1/8 anonim ***** válasza:
74%
Biztos azért, mert fiú voltál:)
2021. febr. 11. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszi
2021. febr. 11. 20:29
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Mi lehet az oka, hogy nem vágysz rá? Unalmas, ellaposodott lett a kapcsolatotok? Vagy úgy érzed, hogy nem ő az akivel együtt szeretnél lenni? Vagy valami más miatt?

Igazából ha megszeretnéd megmenteni az egészet és "kimászni ebből" akkor megoldható. Ha úgy érzed ellaposodna, dobjatok fel valamivel. Ha valakit tényleg szeretsz és kompatibilis vagy vele arra sosem fogsz ráunni. A kapcsolatért meg kell dolgozni, ami néha könnyű, néha meg pokolian nehéz. Szerintem semmiképp sem úgy működik, amit sok helyen hallok, hogy "a kifogott halat nem kell etetni", igazából azt kell csak igazán etetni szerintem.

2021. febr. 11. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszi szépen én minden képpen feldobnám valahogy
2021. febr. 11. 22:32
 5/8 anonim ***** válasza:
73%
A derekánál fogva a legkönnyebb.
2021. febr. 11. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
el batya
2021. febr. 16. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Te nem Gery vagy?
2021. febr. 17. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nem gery
2021. márc. 10. 20:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!