Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Hogyan győzzem meg a szüleimet...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan győzzem meg a szüleimet, hogy végre a barátnőmnél aludhassak?

Figyelt kérdés
17 évesek vagyunk, több mint egy éve együtt vagyunk, és még nem aludhattunk együtt. Fiú vagyok, hogy győzzem meg otthon őket? Nincs különösebb indokuk, hogy miért nem engedik. Sürgős lenne.

2021. febr. 11. 22:58
1 2 3 4 5 6
 1/51 anonim ***** válasza:
99%
Mit kell ezen győzködni? Nem tudom, hívd át te a nődet. Ha lány lennél megérteném, de így számomra érthetetlen.
2021. febr. 11. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/51 anonim válasza:
98%
Most ezt nem értem🤨 miért, nem engedik vagy mi? Szerintem beszélgess el velük mert ez egy alap dolog. Nem tudok rá értelmes választ adni bocsi,de ilyet még nem hallottam hogy valakinek nem engedik meg hogy a barátnőjénél aludjon
2021. febr. 11. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/51 anonim ***** válasza:
98%
Hagyd nyitva neki éjszaka az ablakot.
2021. febr. 11. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/51 anonim ***** válasza:
75%
Elég annyit mondanod hogy nem szereted a gyerekeket.
2021. febr. 11. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/51 anonim ***** válasza:
90%
17 évesen meg kell erről győzni? Hát nem lehet túl normális szülő...
2021. febr. 12. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/51 anonim ***** válasza:
79%
#1 Mégis miben lenne más, ha lány lenne? Egy lány is tud védekezni.
2021. febr. 13. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/51 anonim ***** válasza:
24%
Ha nem engedik, sehogy nem tudod meggyőzni őket. Nyilván erkölcsi okokból nem engedik, ami teljesen érthető konzervatív szülők (mint pl én is) esetében. Még gyerek vagy és mint olyan, engedelmességgel tartozol a szüleidnek. Ha pedig feltétlenül hancúrozni akartok, azt máshogy kell tegyétek, mert mint látjuk, a szüleid elutasítják ezt a változatot
2021. febr. 14. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/51 anonim ***** válasza:
96%
7-es, de úgyis megteszik. Akkor nem mindegy hogyan? 17 pedig már inkább kamasz, mint gyerek. Sőt, 1 év múlva nagykorú.
2021. febr. 15. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/51 anonim ***** válasza:
77%

8

A szülei dolga ezt eldönteni. Ameddig a szülei házában él és az ők kenyerüket eszi, addig az ők játékszabályai szerint kell éljen.

A témához pedig a hozzáállásom: csak felelősségteljes ember gondolkodjon a kefélés én, aki ha valami "véletlenül becsúszik", a talpára tud állni és el tudja tartani a családját.

Ezért ítéltem el mindig az ilyen 14-15 éveseket akik azzal büszkélkedtek, hogy kemény szexuális életet élnek.

2021. febr. 15. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/51 anonim ***** válasza:
64%

9-es, hát igen, a szülei dolga, de attól még egyértelműen színjáték az egész, és butaság, hiszen nem kell éjszaka, sem pedig ágy ahhoz, hogy lefeküdjenek. Én 18 voltam, amikor elvesztettem a szüzességem, de ebből a szüleim nem csináltak problémát. Akkor sem, ha 18 lettem volna. Én sem fogok, ha a gyerekem 17 lesz.

17 évesen ha rászorul, el tud menni dolgozni akar, ha mégis olyan szerencsétlen hogy nem tud védekezni.

Ha pedig normálisan tud védekezni, akkor nem fog becsúszni a gyerek.

2021. febr. 15. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!