Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mit tennétek a helyembe?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek a helyembe?

Figyelt kérdés
A barátommal fél éve vagyunk együtt. Én féltékeny típus vagyok, de teljes mértékben megbízom benne. Sosem néztem az üzeneteit, sosem mondtam, hogy valahova ne menjen el, sosem kutakodtam a telefonjába. Az egyik nap viszont ameddig ő elment a boltba, nálam hagyta a telefonját, és én át akartam küldeni magamnak egy képet, amit az ő telefonjával készítettünk, és megláttam akkor egy lányt. Gondoltam megnézem, hogy ki az, és láttam, hogy pont az az idő alatt beszélt vele, amikor mi még hivatalosan nem voltunk együtt, csak kavartunk. Olyanokat írt neki, hogy megígérte hogy találkozak úgyhogy fognak is, és hogy majd elmegy hozzá autóval (ezek voltak az utolsó beszélgetések, visszaolvasni nagyon nem szerettem volna). Aztán láttam, hogy letiltotta. Ez azt jelentheti, hogy eleinte nem annyira gondolta velem komolyan, hogy úgymond más lánynak is ezeket írta? Amióta együtt vagyunk, azóta senkinek sem ír vissza aki rá ír, sőt, meg sem nyitja. Tudom nem kéne így viselkednem, próbálok változtatni, csak félek, hogy elveszítem.
2021. febr. 23. 12:00
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a rendes válaszokat mindenkinek!
2021. febr. 23. 22:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!