Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Hogy tudnám elfeledni őt???

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudnám elfeledni őt???

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy régebben volt egy párkapcsolatom. A volt barátomat kiskorom óta ismerem... Tavaly öngyilkos lett. Hogy felejtsem el őt???

Képtelen vagyok nem rá gondolni...



2021. febr. 23. 20:50
 1/1 anonim ***** válasza:
93%

Látom BTS rajongó vagy.

A zene bizonyítottan segít feldolgozni különböző traumákat, életeseményeket.


Sajnos szokták azt puffogtatni, hogy keress valakinél vigaszt, de nyilván ez egy eleve hibás tanács. És senkinek sem kellene hogy ez elhagyja a száját.


Szerintem ne próbáld őt elfeledni, hiszen az életed része volt.

Próbáld elfogadni a döntését. Lehet hogy ez nagyon nehéz, de ne hibáztasd, hiszen akkor benned marad egy tüske és rossz emlékként marad meg benned.

Próbáld megérteni őt, és megbocsátani neki.

Esetleg az is segíthet, ha beszélgetsz vele. Tudom bután hangzik, de ne félj kipróbálni. Beszéld meg vele a napod, vagy az érzéseid. Ostobának fogod magad érezni, hogy magadban beszélsz. De nem. Mert vele beszélgetsz. És megnyugszik majd a lelked.

Illetve nagy hatása van a hitnek. Hogy hiszel benne, hogy egy jobb helyen van. Ott jobb neki.


De persze lehet, hogy totál hülyeségeket írtam most le, és neked ez nem fog semmit segíteni.

De azért elküldöm.


Kitartást, és őszinte részvétem.

2021. febr. 23. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!