Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Az baj ha nehezebb vagyok a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az baj ha nehezebb vagyok a barátomnál?

Figyelt kérdés
Ő elég vékony alkatú, én viszont comb tájékon husis vagyok. De ő azt mondja ezt tetszik neki. Imádja markolászni.

2021. febr. 24. 15:36
 1/9 anonim ***** válasza:
76%
Ha csak arra vágysz hogy valaki leírja neked azt hogy "Nem, nem baj,gyönyörű vagy." Akkor leírtam tessék.
2021. febr. 24. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
36%

Ha felbír emelni, akkor nem baj. :)

Ha nem bír, az igazából neki ciki... de csak abban az esetben, ha a testtömeg indexed nem tér el brutálisan a normál értéktől.

2021. febr. 24. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
31%
Baj, mert mindig gond lesz a mérleghintánál. Keress hasonló súlyú srácot!
2021. febr. 24. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha téged zavar, akkor baj. Ha nem zavar, akkor nem baj.
2021. febr. 24. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
83%
Rendelj néki családi pizzát! 👍 😀 Hadd hízzon fel rád 😀
2021. febr. 24. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
kit érdekel?
2021. febr. 24. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Amúgy szerintem én is husibb vagyok az én barátomnál,én is comban és fenékben,na meg pociban vagyok erős.

Azon vagyok hogy változzak külsőleg.

Most hogy konkrét baj e az igazából attól függ hogy szeretnél e valami olyasmit csinálni vele amihez mondjuk elkéne bírnia.

pl:felemelés,nyakába ülni meg hasonló.

Akkor kezdjen el igazából ő is izmosodni,meg te is picit tornázni és akkor okés lesz szerintem.

De én például nem vágyok ilyenekre mert eléggé szégyenlős vagyok és önbizalomhiányos ezért nem is szeretném ezeket.


De ha mondjuk így is elbír,meg minden okés akkor kétlem.Nem súlyban mérik a párkapcsolat értékét illetve sok srác van akik szeretik a husisabb/markolászható combokot szóval nyugi szerintem ^^


De ha mondjuk ő tett megjegyzést akkor vele van a baj,nem veled.Mert ilyet nem mondunk a másiknak,még ha igaz se elvégre úgy jöttünk össze vele hogy tudtuk hogy néz ki.

Természetesen ha az egészséget félti akkor teheti a megjegyzést de amúgy ne.

2021. febr. 24. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
73%
Tekintettel arra, hogy a mai tinik acélbetétessel együtt vannak 50 kilók, anélkül meg 40... Nem nagy kihívás ennél nehezebbnek lenni. :D
2021. febr. 25. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

ha neki nem baj, akkor miért lenne gond?

exem nekem is nagyon vekony volt, én meg nem annyira :D

engem sosem erdekelt.

2021. márc. 7. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!