Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Lányok! Ti mit kerestek egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ti mit kerestek egy pasiban?

Figyelt kérdés
Kort is írjatok légyszíves!
2021. febr. 24. 23:51
 1/6 anonim ***** válasza:
30%
Én nem lány vagyok,de szerintem a pénztárcáját keresik legelső sorban. XD
2021. febr. 25. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
20%
Pénisz
2021. febr. 25. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
69%

Én lány vagyok.

Az első kettő amit írt szerintem nem igaz. Én soha nem mentem egy pasi pénzére sem pén!szére.

Én a legjobb barátomat találtam meg benne és ezt kerestem is, a társamat aki figyel és segít, a bátyámat aki vigyáz rám, az apukámat aki szigorú néha hozzám, azt az embert aki mindig aggódik, aki keres, akihez nap végén oda bújhatok. Ha sírok, vagy rossz kedvem van, nem elhalmoz mindennel (iPhone és a többi séma), hanem megölel és a fülembe búgja, hogy minden rendben lesz. Azt a férfit aki nem ilyed meg, ha egy szerszámot adnak a kezébe, és dolgoznia kell. Aki kimer állni magáért, megvédeni saját magát és engem is, és azt az embert keresem aki annyira szeret, hogy az utolsó falat enni valóját is ide adja nekem.

Ez így tuti nagyon bután hangik, nem tudtam ezt ettől jobban megfogalmazni. Valami ilyesmi...

De egyébként jó esetben nem kell keresni, jön magától az igazi.

2021. febr. 25. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
38%

Kognitív disszonancia. A nők nem tudják megmondani, mit szeretnek, de találnak azért egy-két jó dolgot az értelmesebbek, amiket meg tudnak nevezni. Elsősorban a külső, legyen férfias, erős áll, szexi, aztán legyen magas, aztán, nem is tudom hogy van a sorrend, van a státusz, anyagi állása, stb. Inkább a nőkhöz értő férfiakat kérdezd ezekről.


"azt az embert keresem aki annyira szeret, hogy az utolsó falat enni valóját is ide adja nekem"

Hát, talán tényleg van ilyen nő, de az ritka csoda, aki ilyen szintre eljut. Inkább azt szeretik, ha nem adod neki oda mindened, nem ő az első, hanem magaddal foglalkozol, önző vagy, mert akkor téged látnak valami értékes, megközelíthetetlennek valaminek, és örülnek, ha rád szánod az idejüket. Akkor értékesnek érzik magukat, hogy egy ilyen elfoglalt ember csak is arra szánhatja az időt, ami értékes.

2021. febr. 26. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
93%
Najooo itt mindneki le van pontozva? Egy nőnek sok minden kell, de itt ez mind rossz vagy mivan???
2021. febr. 26. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
100%
Külsőleg mindenkit mást fog meg, nem tudhatod hogy valakinek épp a magas vékony vagy az alacsony ducibb fiúk jönnek be vagy esetleg más. Belsőre szerintem minden nőnek ugyan az mint egy férfinek legyen normális. Ebbe beletartozik sok apróbb dolog mint például lehessen vele beszélgetni megértő értse a vicceidet stb stb. Vannak plusz dolgok amik esetleg még vonzóbbá tehetik a másikat, én például nagyon szeretem ha egy férfi választékosan és diplomatikusan beszél. Kétlem hogy minden nő a pénzre és a másikra menne. Ez szimplán egy olyan “amilyen a mosdó olyan a törölköző” téma. Én saját történeteimből tanulva az előző három kapcsolatomtól teljes mértékig komolyat szerettem volna, de mindegyik csak egy kalandot keresett. Lehetséges hogy sok nő hasonló helyzetek után úgy van vele, minek adjon bele mindig maximumot ha a tapasztaltak alapján elég csak ha “bedobja “ magát. Szerintem ugyanúgy nem minden férfi a kalandot keresi és ezzel együtt nem minden nő. A pénz kérdés pedig változó,nekem van olyan barátnőm aki teljes mértékig úgy gondolja hogy az első randikon mindig a férfi dolga a fizetés, én ezt máshogy látom. Én teljes mértékben feladtam hogy ilyen közhelyesen csoportosítgassam akár a férfiakat akár a nőket, mindenki különböző és mindenkinek más a megszokott normális. Ezt el kell fogadni.
2021. márc. 1. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!