Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mit tennétek, ha megtalálnátok...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek, ha megtalálnátok a telefonját?

Figyelt kérdés

Barátom itt volt nálam és itt hagyta a telefonját, mert beesett az ágymögé, de időpontja volt orvoshoz ezért mennie kellett.

Én kiszedtem a telefonját és közben jöttek az üzenetek neki. Egy csaj írkált neki, hogy nagyon hiányzik neki és mikor láthatja, én nem ismerem ezt a lányt. A fotó is egy csomó volt arról a lányról, de rólam összesen 1 kép van.

Mit kellene tennem? Sok mindent tudnék, de félek, hogy határt lépnék át. Még itt van velem a telefonja, ma dél körül jön.


2021. febr. 26. 07:09
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Mond az igazat -_-
2021. febr. 26. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
92%

'Szia Jozsi, itt hagytad a telodat, egesz nap pittyegett es valami csaj irkalt hogy mennyire hianyzol neki. Nem nagyon erdekel a szanalmas magyarazkodasod, szedd a cokmokodat, huzzal innet es sose gyere vissza.'


Nincsenek illuzioim, sirva-picsogva fogsz kapaszkodni bele es a fentiekbol egy szot se fogsz neki elmondani, o kimagyarazza valahogy vagy meg inkabb, te leszel a hibas mert turkaltal a telojan es kulonben is az nem ugy volt.

2021. febr. 26. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Meglett a telód, nem akartam turkálni benne, de nagyon pittyegett, gondoltam hátha fontos, akkor láttam hogy a másik csajod az. Nem érdekel a magyarázkodásod, összepakoltam a cuccaidat, szia.
2021. febr. 26. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
97%
Ugyan azt tenném , amit a 3-as.
2021. febr. 26. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
90%
Én azért beszélnék vele erről.
2021. febr. 26. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
98%

Én félig meddig azt tenném, mint a 3-as.

"Meglett a telód, nem akartam turkálni benne, de nagyon pittyegett, gondoltam hátha fontos, akkor láttam hogy a másik csajod az akinek nagyon hiányzol. Szóval várom az őszinte magyarázatodat." Ha ez nem megy neki, akkor az ilyenért nem kár, találsz majd olyat, aki tényleg megbecsült.

2021. febr. 26. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!