Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Létezik “alacsonyító” műtét?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

KillerHUN3 kérdése:

Létezik “alacsonyító” műtét?

Figyelt kérdés

Koromhoz képest elég magas vagyok és ez aggaszt..páromnál is magasabb vagyok egy ici picit. Nem mondom, hogy ezvégett szakítanék vele, mert egy ilyen dolog miatt nem éri meg eldobni a kapcsolatom, de egy kicsit zavar, hogy magasabb vagyok nála. Mióta letettem a cigit azóta elkezdtem nőni megint mint egy bolond gomba. Párom viszont már megállt a növésben. Amikor összejöttünk még egymagasak voltunk. És ha lehetséges (és létezik) egy ilyen alacsonyító műtétbe simán belemennék és összegyűjteném rá a pénzt...szerintetek?


16/L


2021. febr. 26. 13:19
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
82%
Borzalmasan macerás és fájdalmas hosszadalmas műtét-sorozat.
2021. febr. 26. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%

Szia ! Én is magas lánynak számítok. És lehet a legtöbb kevés önbizalommal rendelkező magas lány álma az, hogy alacsonyabb legyen. De én nem tudok ilyenről hogy létezne. Talán egyszer halottam olyan műtétet ahol a térd porcokba nyúlnak bele de az is csak max 1-2 cm tud csökkenti a testmagasságból.

Tudom hogy nem könnyű elfogadni az ilyet. Én is egy nagyon kicsit magasabb vagyok a páromnál de ez nem egy ok hogy szakíts ahogy te is mondtad.

Idővel megfogsz birkózni a tudattal hogy magasabb vagy és ezt majd az előnyődre is kovácsolhatod.

A cigarettának semmi köze nincs a magasságodhoz. Semmiképp sem hatnak a növekedési hormonjaidra. Azért nősz mert még pubertás korban vagy de kétlem hogy olyan sokat nőnèl csak te fokozod fel és stresszeled magad.

2021. febr. 26. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
85%

Írd már le lécci h milyen magas vagy centiméterben, ha már itt vagyok.


Szerintem ha annyira magas vagy akkor inkább menj kosarazni és válassz azok közül még magasabbat.


De mi férfiak nem vagyunk kényesek a magasságra. Ez csak a nők mániája.


Szóval ha neked nincsenek fiziológiai (fáj a térded, derekad, ...) csak lelki problémáid vele akkor sztem ne ezen gondolkodj.

2021. febr. 26. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
77%

16 évesen letetted a cigit...

Az igen hugi, gondolom olyan stresszes az életed hogy már 9 évesen rászoktál.


Na de komolyra fordítva a szót, a cigitől nem fogsz megállni a növésben, ez hülyeség. Én 170 cm vagyok 21 évesen úgyhogy ha csak ennyin múlna a magasságom hidd el énnis letenném. Ez pedig tényleg csak a lányok hülyesége, nekem is volt barátnőm aki 173 volt. Állandóan azt hallgattam tőle hogy azért örülne neki ha magasabb lennék mert jó lenne ha a mellkasomra tudná hajtani a fejét. Azt hiszem nem kell mondanom hogy nem tartott sokáig ez a kapcsolat.


Az egészet magadban kell lerendezned, mert nincs olyan műtét ahol alacsonyabbá tudnak tenni. Úgy kell elfogadnod magad ahogy vagy.

2021. febr. 26. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Hát a magasságom az körülbelül 178-179. Illetve kedves ismeretlen válaszolva arra, hogy menjek kosarazni és válasszak magamnak más párt. Erre csak azt mondom nem akarok és nem is fogok. 😀
2021. febr. 26. 17:21
 6/19 A kérdező kommentje:
Az utolsó kommentelőnek annyit fűznék a lényeget fogtad meg az elején. Na mindegy. Én sem a páromat baszogatom, hogy alacsony mert szerintem átlag magassága van. Ígyis ugyanannyira szeretem mint eddig és ez nem igazán fog változni pont egy magasság végett. Inkább csak én érzem magam rosszul, hogy ilyen magasra növök. A cigis pedig hát...csak azért mert hallottam ilyenekt, hogy lassít a növésben és amióta nem dohányzom nőttem 2-3 cm. (ez fél év alatt)
2021. febr. 26. 17:28
 7/19 anonim ***** válasza:
100%

#5

Nagyszerű.

Viszont felejtsd el a műtétet. Lehet, hogy itthon nem is csinálnak ilyet. Külföldi lapokban olvastam róla. Rendkívűl hosszadalmas, többlépcsős műtét, ráadásul aránytalan lesz a lábad a testedhez képest. S ezután a legkisebb bajod lesz a magasságod a műtéti hegek miatt.

2021. febr. 26. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
96%

Kedves kérdező, tudod mennyit szoktam röhögni a magukat felnőttnek képzelő 15-16 éveseken ahogy a kisbolt előtt próbálnak nem megfulladni a dohányfüsttől?😄

De látom neked is az az egy mondatom maradt meg. 16 évesen még cigit se vehetnél. Azért így olvasva elég nevetségesen hatott hogy 16 évesen már fél éve leszoktál. A cigitől nem állsz meg a növésben viszont tüdőrákod is lehet tőle. Nem összekeverendő.


Még mielőtt azt hinnéd, bennem nincs semmi rosszindulat feléd, én is voltam 16 és tudom milyen voltam ezért teljesen megértem ha ezt támadásnak veszed. Viszont pár év múlva azért olvasd vissza a régi kérdéseid meg a válaszaidat és hidd el te is jóízűen fogsz rajta nevetni😄.

További szép és füstmentes tinédzserkort kívánok😁🙌

2021. febr. 26. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Ismét a lényeget vetted ki. Nem arról kérdeztem a véleményed, hogy mennyire egészséges a cigaretta illetve hogy mennyi idősen dohányzom. Ha a „valódi” kérdésemre nem tudsz választ adni akkor teljesen feleslegesen ne írj választ. Nem vettem támadásnak illetve én is tudom, hogy ez nem volt egy normális dolog ennyi idősen ezért is “tettem le” időben, ugyanis pár év múlva mégnagyobb problémáim akadtak volna vele :) De köszönöm a hozzászólásod csak semmire nem mentem vele
2021. febr. 26. 17:52
 10/19 anonim ***** válasza:
77%

"Az egészet magadban kell lerendezned, mert nincs olyan műtét ahol alacsonyabbá tudnak tenni. Úgy kell elfogadnod magad ahogy vagy."


Legközelebb olvasd végig a kommenteket...

2021. febr. 26. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!