Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Szerintetek reális vágyaim...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek reális vágyaim vannak egy leendő párkapcsolattal kapcsolatban ?

Figyelt kérdés

19 éves srác vagyok még tanulok.

180 cm körül vagyok (vékony,sportosabb alkat 74 kg körül)

Szőkés barna hajam és kék szemem van.

Belsőleg szerényebb, vicces de egyben céltudatos de mégsem azaz akaraterős aki mindenben 100% ig biztos és megy előre a feje után személyiségem van.

Magamról talán még annyi, hogy én nem szeretem annyira a közösségi médiát annyira egy kamu világnak érzem az egészet mivel mindenki csak a szépet meg jót teszi ki magáról meg ezt is mutatják másoknak közben meg a valóságban állandóan csak panaszkodnak nyilván valamilyen szinten mind részesei vagyunk de nem szeretem ha valaki csak ezeknek él valamiért én az egészet képmutatásnak érzem ami teljesen felesleges.

Már régóta úgy érzem, hogy vágyom egy párkapcsolatra egy lánnyal de valahogyan mindig úgy érzem nem lennék rá képes mivel én úgy érzem, hogy egy kapcsolat "nagy" felelősséggel jár (nem úgy értem, hogy számomra nyűg lenne) hanem, hogy az itthoni körülményeim nem igazán adottak arra, hogy átjöhessen a barátnőm hozzám pl amire én nagyon vágyom mivel faterom szokott iszogatni (nem azért mert alkoholista vagy valami csak ha valami baja van valamivel annak hangot ad) aztán az élettársával elég sűrűn szokott veszekedni és nem akarom, hogy a barátnőm azt lássa micsoda cirkusz van nálam itthon.

Nyilván a megoldás az lenne, hogy elköltözöm aztán majd akkor saját ház saját szabályok stb.

Nem vagyok egy igazán rámenős srác, de ha valakivel beszélek akkor könnyen megy a társalgás csak pusztán a kezdeményezés ami számomra nehézkes.

Én csak egy olyan lányra vágyom aki úgymond célt adna az életemnek akiért lenne értelme élnem. Reggel mikor felkelnék akkor nem arra kelnék, hogy csak tengődök a világban aztán csak vagyok egymagam hanem egymást kiegészítve és segítve egymást együtt lennénk.

Engem nem érdekel ha az adott lány egy "szegényebb" családban él mivel én szívesen támogatnám amiben csak tudom az egyetlen ami érdekel, hogy külsőleg, belsőleg mind a ketten megfeleljünk egymásnak.

Kinézetileg a lány legyen 160-175 cm között ne legyen olyan kicsi de nálam nagyobb se de az se baj ha velem egy magas.

Legyen vékony vagy átlagos testalkatú.

Hajszín nálam annyira nem számít lehet szőke,barna,fekete. Amit szeretek ha egy lánynak egyenes vagy hullámos haja van a göndört kevésbé.

Szemszín se számít annyira úgyis megfog benne valami. :)

Ha lehet akkor annyira ne sminkelje magát habár ez is az ő szíve vágya engem nem érdekel ha kicsit pattanásos ez a serdülő kor együttjárója.



2021. febr. 26. 19:54
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Hogy érted, hogy reális? Nincs törvénybe foglalva, milyen vágyaid lehetnek.


((((nem együttjárója, hanem velejárója))))

2021. febr. 26. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Mert nem úgy szeretném kijelenteni, hogy ...márpedig ilyennek kell lennie és ezeknek a lehetőségeknek mind teljesülniük kell.. mert szerintem az egy önző dolog.
2021. febr. 26. 20:03
 3/12 anonim ***** válasza:
57%
oké
2021. febr. 26. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ezek reális gondolatok, minthogy nem vagy túl követelőző.

Nem azt írtad le, hogy csak barna hajú smaragd szemszínű, pontosan 167,54 cm-s lányok jöhetnek szóba, akiknek maximum 5 szeplő lehet a testükön. :D

Szimplán van egy fajta alapkövetelményed, ami meg mindenkinek van.

Aztán vagy összejön vagy nem az eredeti elképzelés az már más kérdés. :)

2021. febr. 26. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
87%
Hogyha azt írnám, hogy nem reálisak a vágyaid, az változtatna bármin? :)
2021. febr. 26. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez mind teljesen reális és jó látni hogy ennyi idősen legalább van elképzelésed arról hogy mit akarsz és stb.. ez kevés srácnak van meg még ilyenkor, te legalább érett vagy. De tapasztalatból mondom hogy pl teljesen felesleges külsőleg elképzelni az ideális partnert, mert akkor az élet megviccel azzal hogy olyanná szeretsz bele aki lehet kicsit máshogy néz ki mégis belsőleg tökéletes neked.

Szurkolok neked, biztosan fogsz találni valakit

17/L

2021. febr. 26. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Lehetséges :)
2021. febr. 26. 22:41
 8/12 A kérdező kommentje:
Köszi szépen #6
2021. febr. 26. 22:42
 9/12 anonim válasza:
100%
Persze, hogy reális! Legalább te nem az a férfi vagy aki ránéz a lányra és "jóvanaz" csak legyen valaki. Sok sikert!
2021. febr. 28. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Reálisnak reális,attól függetlenül nem biztos,hogy egy általad leírt lány fog tudni majd teged megfogni.

Az életkörülményeidet meg nem kell szégyelni. Nem a szüleidet,házatokat stb. választja ki a lány hanem téged. És ha már téged választott,hidd el meg fogja érteni,hogy mi megy otthon és stb.

2021. márc. 1. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!