Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Baj ha barátom ezt csinálja?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Baj ha barátom ezt csinálja?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Valószínűleg elég gyerekesen fog hangzani amit most írok és nem is gondoltam hogy ilyen valaha zavarni fog ezért szeretném a véleményeteket kérni.

Nagyon tud zavarni amikor a pasim más lányok képét likeolja. Nem minden lányra gondolok. Például egy lány barátja új Instagram posztját ha likeolja akivel már előttem is bőven nagyon jóban voltak nem vagyok olyan aki elvárja hogy akkor ne beszéljen a lány barátaival, vagy hogy az a like bármilyen vonzódást jelentene. Az se zavar, ha vannak híres nők akiket követ és kedvel. Viszont vannak tipikusan ilyen “insta pics*k* akik kb nudokat pakolnak ki nulla ésszel vagy akármi ő pedig ilyeneket likeol. Nem zavar ha megnéz egy jó feneket vagy mellet, hiszem van szeme meg minden, de csak ezért követni és likeolni valakit úgy hogy látják a közös ismerőseink is hogy ő xy lányoknak kedvelgeti a posztjait nagyon zavar. Azt is tisztáznám, hogy nekem van különbség egy igényes modell igényes kihívóbb akár művészi képei között mert abban én is látom a szépséget nem csak a tükörben fotózott kamerába tolt segget.

Lehet tényleg gyerekes vagyok csak úgy érzem ilyenkor hogy ha neki ez tetszik én nem vagyok olyan, én nem leszek ilyen “pics*s” és elkezdem magam ehhez hasonlítani hogy akkor most én nem vagyok elég jó ha nem ilyen vagyok. Esküszöm előtte nem bizonytalanodtam el így magamban komolyan nem értem miért zavar ez ennyire nem tudom ti hogy vagytok ezzel mit gondoltok erről. Lehet nekem kéne tanulnom valamit ezzel kapcsolatban hogy ne zavarjon mert tényleg nem kéne.



2021. febr. 26. 23:53
 1/8 anonim ***** válasza:
66%

Nem vagy gyerekes.

Viszont nem gondolkoztál rajta hogy megbeszéled ezt vele?Hogy zavar ez téged?Talán változtatna rajta.

2021. febr. 27. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Mondtam neki de általában nem érti meg miért zavar. Aztán azt mondja azért csinálja mert idegesít eddig nem is figyelt erre de észre vettem hogy olyan

Profiloknál is csinálja akiket én nem követek szóval úgyse látnám. Úgyhogy nem nagyon értem... egyébként elfelejtettem a kérdéshez írni hogy 18 évesek vagyunk

2021. febr. 27. 00:47
 3/8 anonim ***** válasza:
76%

Egyes vagyok.

Engem is nagyon zavarna,szerintem amúgy az a "mert idegesít" egy kibúvó neki. Így akarja leplezni,amúgy nagyon ismerős helyzet. Én nem szóltam,csak tűrtem,ezt ne csináld. De ez már nem a legnormálisabb dolog amikor ilyet csinal egy ferfi.

2021. febr. 27. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem jogos, hogy nem tetszik. Ugyanígy gondolom én is. Ha nem ismerőse, meg nem híresség, és ilyen r*banckodós képek... Amúgy kérdezd már meg, miért csinálja. Esküszöm, kíváncsi vagyok rá
2021. febr. 27. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Én kb mindent likeolok instán, és vannak könnyebbvérű lány barátaim akik képét szintén likeolom akármilyen kihívó, de csak azért mert ő van rajta és jóba vagyok vele mint barát de nem akarom megrakni...

Igazából nem is kéne nézd hogy mit likeol, az ő dolga.

Volt egy exem aki dúrván féltékeny volt és nem is értem hogy tudtam vele lenni 2 hónapot (az a 2 hónap is húzós volt) ha szólsz neki hogy ne likeolgasson xy lányokat akkor azzal korlátozod őt és azzal csak mérgezed a kapcsolatot.

Legalábbis én nagyon nem örülnék ennek fiúként

18/F

2021. márc. 2. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Mint mondtam ha ismerősről van szó vagyis olyanokkal akikkel jóban van és barátok nem zavar. De vannak lányok akiket nem ismer és csak azért követi be őket hogy nézegesse és likeolgassa (nem hírességekről beszélek hanem átlagos lányokról). Lehet csak én vagyok ilyen de velem pl ha ilyen történik hogy egy random srác bekövet és be likeolgatja a kihivobb képeimet egyből az jut eszembe hogy bejövök neki hisz dönthetett volna úgy hogy nem követ be hiszen nem ismer vagy nem likeolja be pont azokat a kepeket. Na ő ezt csinálja és nekem ez kicsit megálázo. Mintha egy buliban az én kezemet fogná de egész este másik lány szemébe nézne.
2021. márc. 4. 18:23
 7/8 anonim ***** válasza:
Hát ha ismeretlen lányokat követ akkor fixen azért van mert bejönnek neki, én se követek be olyat aki nem tetszik. De amég semmi közük nincs egymáshoz nem foglalkoznék vele.
2021. márc. 4. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nem akarom korlátozni, de nálam is van egy határ, és az hogy bàrki láthatja éppen kit kedvelget számomra megalázóan hat vagyis én annak érzem...szóval gondolom én egy kapcsolatban lehet kompromisszumokat kötni, volt ami őt zavarta bennem és mivel nem volt olyan nagy dolog változtattam rajta de cserébe nem hiszem el hogy más ismeretlen lányok követése likeolása annyira elengedhetetlen dolog és korlátozom vele a szabadságát mert olyan rohadt fontos az ilyen. Nem vagyok fiú nem tudom, én azóta nem csinálom ezt fiúkkal hogy kapcsolatban vagyok, de ha a pasiknak ez ilyen elengedhetetlen dolog számomra kicsit nonszensz de akkor elfogadom ha annyira nem lehet enélkül mert különben “elveszem a szabadságát”
2021. márc. 5. 09:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!