Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Az normális hogy szinte...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az normális hogy szinte minden ismerösöm aki velem egykoru 18 éves vagy el van jegyezve vagy már hazas és gyereket vár vagy van már neki?

Figyelt kérdés

2021. márc. 1. 12:30
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Kétlem hogy ez így lenne
2021. márc. 1. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem, egyáltalán nem normális 🤷‍♂️
2021. márc. 1. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Most ez a menő, nem tudom mi a f..zért, de már én is észre vettem ezt.
2021. márc. 1. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

1. De ez így van 70%-ban, nem az ha boldogok nekem jó de egykicsit el hamarkodák én is boldog vagyok a barátomal de nem menék hozzá most és lehet egy honap mulva szakitunk sose tudni a szerelem el mulik nem tart öröké.

2.Szerintem se még a dédszüleim se házasodtak ilyen fiatalon

3 . Én se tudom mi van de egyre többen vannak így

2021. márc. 1. 12:45
 5/18 anonim ***** válasza:
98%

Roma származású vagy és vidéken laksz?


Tudom ez egy kissé előítélet/rasszizmus szagú. Bocs.

2021. márc. 1. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Magyar vagyok városban lakok nem a legnagyobb városba és egyik ismerösöm se roma ezek közül tudom náluk ez sajnos megszokot dolog már ne haragudjon meg senki de náluk nem lepödik meg az ember .
2021. márc. 1. 13:12
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Persze, én is ismerek olyanokat, akik már ilyen idősen kezdik ezt (nem feltétlen cigányok), de nagyon kétlem, hogy ez az általános... Érdekes az ismeretségi köröd, vagy pedig nagyon túlzol. Csomó mai lányról azt sem tudnám elképzelni, hogy egy évet kibírjanak egy pasival, nemhogy a házasságot.
2021. márc. 1. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is inkább vidéken lehet ez így, már ha egyáltalán. Pesti vagyok, a magam környezetében nem ezt tapasztalom. Szerintem te is csak azt a pár embert vagy hajlandó meglátni a környezetedben, akinél ez így van, a többséget pedig nem, aki vár.
2021. márc. 1. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is ez van, egy ideig nem hallok senkitől semmit kövi héten meg már házas és gyereket vár és nem egy ismerősöm
2021. márc. 1. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
2%
Biológia szempontból ez a normális. Nem? Csak a gazda(g)ság miatt tolják el sokan az ilyesmit.
2021. márc. 1. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!