Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Távkapcsolatban lévők, nektek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Távkapcsolatban lévők, nektek hogy ment/ mennyi idő alatt jöttetek össze? Mekkora a távolság? Hogy oldottátok meg?

Figyelt kérdés

Alakulóban van egy lánnyal. 200 km a távolság, ő Pesten él, én vidéken. Csak szeretném hallani a tapasztalatokat. Tudom, mindenki párkapcsolata más és más, de hátha tanulok mások történetéből.


Nyáron tudnánk először találkozni, kb. egy hete beszélgetünk. Ki lehet bírni így 3 hónapot, tali nélkül? Fent lehet tartani a beszélgetést?


2 db 18 éves lány vagyunk. :b Igen, leszbik.


Előre is nagyon köszönöm a válaszokat és a megosztott történeteket! :))



2021. márc. 1. 17:56
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
93%

Hasonló távolság volt köztem és egy fiú között, én Pesti vagyok, ő Miskolci, és nekünk pl sikerült. Nem mondom, hogy egyszerű, de ha szeretitek egymást, akkor nem állhat a távolság az utatokba.

És egyébként tényleg bátorítok mindenkit, hogy ne adjátok fel ilyen miatt a szerelmet :) Lehet hogy életetek legnagyobb lehetőségét szalasztjátok el. Szóval hajrá hajrá, szurkolok

2021. márc. 1. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
92%

En pest kornyeki vagyok,O Jasz-Nagykun megyei,szal ropke 100km volt/van koztunk.

Hetvegente/szabi vagy leallas,illetve unnepek alatt talalkoztunk.Nehez volt kibirni heteket egymas nelkul,de kompenzalta az,hogy rengeteget beszeltunk telon,es az,h minden szabadidonket egymassal toltottuk.

(:

2021. márc. 1. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk kb. ugyanez, 1-2 hetente hétvégén megyünk egymáshoz. Nyáron gyakrabban találkoztunk
2021. márc. 1. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
93%

Életem nőjét évekkel ezelőtt a távolság miatt utasítottam vissza pedig nagyon szerelmes voltam belé (országokról beszélünk) és ő is nyitott volt a dologra

Nap mint nap bánom azt a percet szóval ne kövesd el ezt a hibát mert életed végéig ezen fogsz rágodni

2021. márc. 1. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
48%
200km nekem nagyon nem jött be ez a dolog, éppen ezért is szakítottunk. Nagyon szép csaj volt akkor, de amikor utoljára néztem a FB Ján megcsúnyult.
2021. márc. 1. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim válasza:
90%
Jelenlegi "barátnőm" Ausztráliában él, a távolság miatt sajnos bele sem kezdünk a kapcsolatba. De ez nyilván más a te esetedben, ne add fel, a helyedben mindenképp benne lennék :)
2021. márc. 1. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat! (Várom a többit!) Mindenkinek ment a zöld pipa:))
2021. márc. 1. 20:04
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is mindenképp kezdjetek bele, ha valóban szeretitek egymást megoldjátok, aztán majd a jövőt ügy alakítjátok, hogy közelebb kerüljetek egymáshoz földrajzilag.
2021. márc. 1. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
75%
Én tavaly előtt nyáron együtt voltam egy lánnyal aki ~70 km-re lakik, de nálam is csak azért működött mert motorral bármikor át bírtam menni, meg ő is át tudott jönni kocsival. Ha buszoznom kellett volna megőrültem volna, de amugy anyagi szempontból így sem volt a legjobb a dolog. Mondjuk mi alapból nem voltunk féltékenyek egyáltalán (szerencsére) mert ha azok lettünk volna akkor fixen paranoia lett volna abból hogy más városba nem tudjuk mit csinál a párunk. De egyébként személy szerint ÉN nem vállalnék távkapcsolatot 200 km-re, max 70-100. Annyi előnye van igazából hogy ha szakítotok az életbe többet nem látjátok egymást vaszleg.
2021. márc. 1. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
69%
Azt hozzátenném hogy ha még nem találkoztatok az is lehet hogy hatalmas csalódás lesz élőben, és akkor elcsesztetek chateléssel csomó hónapot az életetekből...
2021. márc. 1. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!