Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mit csináljak, hogy fenntartsa...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, hogy fenntartsam a barátom érdeklődését?

Figyelt kérdés

Már egy jó ideje együtt vagyunk, és kissé megszokottá vált a kapcsolatunk. Mit csináljak, hogy újra kicsit "teperjen" értem, ne vegyen természetesnek és ne unjunk bele a kapcsolatunkba? (Covid is eléggé megnehezíti a dolgot, keveset tudunk találkozni)

Kérlek segítő válaszokat írjatok.



2021. márc. 3. 23:35
 1/5 anonim ***** válasza:
41%
Lepd meg olykor egy kiadós oboázással
2021. márc. 3. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
67%
Közös programok kellenének, amit ő is szeret csinálni, lehetőleg veled együtt. Amit ír az #1, az is jó példa.
2021. márc. 4. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ehhez az kell, hogy ő is akarja, hogy ne unjon bele. Te hiába leped meg apróságokkal, mentek el kirándulni, várost nézni stb. ha ő nem nyitott ezekre és nem akarja megmenteni.
2021. márc. 4. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Mit csináljak, hogy újra kicsit "teperjen" értem, ne vegyen természetesnek és ne unjunk bele a kapcsolatunkba?


Nem értem az olyan embereket mint te. Miért játszód x időnként az elérhetetlent? Vagy ő unt rád, és ez meg is látszik?


Közös programok kellenének. Pl: kirándulás, több idő együtt töltése, akár online valami játékba.


16l

2021. márc. 4. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Azért szerintem nem ugyanaz, ha teperned kell a figyelméért, vagy hogy ellaposodik a kapcsolat, és kicsit fel kell dobni.
2021. márc. 4. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!