Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mennyire kell extra ajándék...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire kell extra ajándék 18. szülinapra?

Figyelt kérdés
A barátomnak nemsokára lesz a szülinapja. Olyan jellegű ajándékokat kéne neki adnom mint eddig (könyv, színházjegy, pulóver) amiket eddig adtam és örült neki, vagy 18-ra kell valami különleges. Az ilyen nyálas ajándékok egyikünknek sem jönnek be, mint a szives párna, bögre, maci, stb, úgyhogy az kilőve.
2021. márc. 6. 01:13
 1/5 anonim ***** válasza:
77%
18-ra nem kell különleges,csak divatból szoktak de szerintem annak jobban örül hogy gondoltál rá,szerintem csoki,ilyenek elég.
2021. márc. 6. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem tárgyi ajándékként pont jó olyasmi, mint eddig, de ha megteheted, akkor adj valami élményt is neki. Bár 18 év alatt, pláne most nem sok lehetőséged van, de mondjuk esetleg főzhetsz neki valami finomat.
2021. márc. 6. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A lényeg hogy gondolsz rá, és ha már csak a kedvenc csokiját veszed is örülni fog neki, vagy akár valami személyesebbet, de ugye mi nem ismerjük a barátodat, de ha csak elhívod őt sétálni valahova már az is jó.
2021. márc. 6. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Amennyit a pénztárca enged

Attól függ milyen a csaj


Én például minden pasimnal megtudok abban egyezni,hogy a névnap nőnap Valentin nap 5000.


Karácsony 10


Szülinap 25-30 ezer Ft értékben


Ez fordítva is így van ha a barátomnak van szülinapja én is 25-30 ezer Ft vásárolok neki

2021. márc. 7. 05:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Én nem akarok kijelölni így komolyabb pénzösszeget, főleg úgy hogy nekem nagyon minimálos a keresetem (ő többet dolgozik nálam). De mivel nyár végén lesz a szülinapja arra gondoltam veszek neki színházjegyet valamilyen komolyabb színházba (ő szereti az ilyesmit) és sütök neki tortát, vagy valamilyen sütit.
2021. márc. 7. 15:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!