Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mit tegyek ha ugy erzem nem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha ugy erzem nem igazan szeretem a parom?

Figyelt kérdés

Meg csak 4 honapja vagyunk együtt a párommal. Semmi problema nem tortent koztunk es egyik naprol a masikra ugy erzem nem igazan szeretem.

Semmi nem tortent koztunk, egy rossz szava sem volt. O ugyanugy kimutatja hogy szeret mint eddig es tenyleg semmi nem változott a kapcsolatunk kezdete ota. Igazabol nem erzem ugy hogy o lenne az igazi de az tovabbi eletemet sem tudom elkepzelni nelkule. Ez normalis? Tulajdonképpen eddig ilyen rozsaszin kodos szerelem volt bennem es most is szeretem csak nem ugy, elmult ez a rozsaszin kod meg mintha igy alabbhagyott volna minden.

Nem tudom hogy szakitsak vele vagy varjak egy kicsit vagy hogy mitol lehet ez az erzes?



2021. márc. 8. 20:06
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ha így érzel (hogy nem ő az igazi), akkor felesleges várni, mert aligha tévedsz. Ne halogasd a szakítást, mert neked csak egyre kellemetlenebb lesz, neki pedig fájdalmasabb.
2021. márc. 8. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
57%
Nőből vagy, ennyi az egész. Ha valami jól működik, ti tesztek róla, hogy mégse xD
2021. márc. 8. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem jelezd a problémát... Kommunikáljatok, hasznos.
2021. márc. 8. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
én azt tartom, hogy 20 év alatt felesleges bennelenni egy olyan kapcsolatban ami kicsit is kényelmetlen. Nyilván nem azt mondom, hogy az első nagyobb gödörnél szállj ki, de ha nem érzed hogy szerelmes vagy belé akkor felesleges önmarcangolás
2021. márc. 8. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
74%
A 2-es válaszolóval értek egyet :D Pont ez jutott nekem is eszembe, sőt el sem olvastam még a kérdést, de tudtam hogy nő vagy :D
2021. márc. 8. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Itt nincs ertelme a problema kifejtèsère,vagy akar megbeszelesere

En 5 eve vagyok eggyut a parommal ,o nem okoz nekem boldogsagot mar eggyaltalan nem erzem magam szeretve sem ,de az elejen leugrottam volna egy hegyrol is erte.

Nagyon szerelmes voltam bele kb

Masfel evig de te sztem me tedd meg az eleted legnagyobb hianyat.

Most valasztanod kell inkabb hagyod a francba es keresel magadnak mast is aki irant a szerelmes egyre csak no vgy maradsz a jelenlevovel ,akivel par honap mulva nagyon boldogtalan leszel es aztan elsem akarod majd hagyni mert aszthiszed nem tudnal nelkule elni,pedig pont az ellenkezoje van.

2021. márc. 8. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Fiúként egyszer volt velem egy ilyen. Volt egy fellángolás hogy bejött egy lány akivel aztán összejöttem, kellemes személyisége volt tipikus jó kislány stb stb kedves volt meg minden. kb 2 hónap múlva elgondolkodtam a kapcsolatunkon és rá jöttem hogy nem is szeretem.

A legrosszabb az volt benne hogy nyilván nem tudom magam rá venni hogy szeressem, őt pedig kidobni úgy hogy nem tehet semmiről az meg elég kellemetlen és nagy lelkiismeret furdalással jár.

De megtettem elmondtam neki korrekten hogy egy kedves és szép lány viszont rájöttem hogy nem érzek többet iránta barátságnál. Sírt, meg nagyon rosszul érintette de nem hibáztatott megértett.

18/F

2021. márc. 8. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!