Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Milyen ajándékot készítsek a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen ajándékot készítsek a páromnak 1. évfordulóra így hogy minden zárva van?

Figyelt kérdés
Hihetetlenul rossz most ez a helyzet, ugyanis semmit nem tudok venni mert zarva van minden. 1 het mulva lesz az elso evfordulonk es mivel nagyon szeretem ezert szeretnem meglepni valamivel ha mar az elso nagy emlekezetesebb esemeny kozeleg. Szulinapjara is kezzel keszitett ajandekot adtam neki, sokkal jobban orul neki o is en meg jobban szeretem csinalgatni mint csak megvenni, viszont semmi otletem nincs. Valaki esetleg tud ajandek otleteket vagy valami oldalt ahonnan inspiralodhatnek? Eleg szukos az ido es szeretnem idoben elkezdeni de 1 honapja ezen gondolkodom viszont semmi otletem nincs, ami lenne az meg most nem igazan elerheto😕egyebkent en nő vagyok(18), a parom 19.

2021. márc. 13. 21:57
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Pinterestről inspirálódj. Nagyon nagyon sok ötletet találhatsz ott, egyszerűtől a kicsit több kreativitást és kézügyességed igénylőig mindent.

Ha pedig nem feltétlen maradandó ajándékot adnál, hanem inkább élményt, akkor otthon is tudsz neki akár közös estét vagy délutánt szervezni neki.

Főzhetsz vagy süthetsz valamit, ha szerettek közösen játszani egy csomó olyan társas van már, ami ketten is tök szuper és netről is meg lehet rendelni stb...

Te ismered a párod, de szerintem ne gondold túl... egy kis romantika keretében ünnepeljétek meg és kész.

2021. márc. 13. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Egyetértek az első hozzászólóval!


Én pl nagyon örülnék egy origaminak is (jobban, mint valami boltban kapható ajándéknak). Egy bonyolultabb elég macerás, azaz látszik, hogy foglalkoztál vele és te csináltad.

2021. márc. 13. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Én férfiként egy pár soros őszinte "illatos" szerelmes levélnek örülnék a legjobban...mondjuk az évforduló napján egy biztosan megtalálja helyre dugva!!! Talán elég lenne annyi is hogy "Nagyon de nagyon szeretlek s remélem még nagyon sok ilyen levelet írhatok még neked ilyen alkalomból 1. :)
2021. márc. 13. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Igen, ilyesmit csinaltam neki szulinapjara, pontosabban kb 20-25 boritekot keszitettem amikre az van ra irva hogy pl "Nyisd ki ha hianyzom" vagy "Nyisd ki ha szomoru vagy" stb stb... Es mindegyikben volt egy egy oldalas szemelyre szolo level plusz par ajandek a temahoz kapcsolodoan, mindengyik kis boritek kinyitasakor elsirta magat, azota is tartogatja es neha megnezi:) szoval most kicsit masabb jellegure gondoltam de mar ezek nagyon sokat segitettek es rengeteg otletem lett, koszonom mindenkinek<3
2021. márc. 13. 23:26
 5/9 anonim ***** válasza:
Közös képek esetleg? Abból egy ilyen fotófal szerűséget lehetne csinálni. Vagy nem tudom mennyire szerettek enni, de esetleg egy gyertyafényes vacsora valamelyik étteremből rendelve...
2021. márc. 14. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
21%
Le fogtok pontozni, de nyugodtan. Nekem az a véleményem, hogy mivel minden butasagra kezeddel készítesz vmit, kacatbol van elég, mi lenne ha most netrol rendelnek vmit kajat , vagy valamit amit szeret vmi ajit amit regota akar. Én nem orulnék ilyen kézzel készített kacatnak, egy uveg Whisky magán vmi combfix, sütsz egy sütit kaja gyertya aztán jól van. 1 heted van amúgy is, előbb kellett vna gondolkodni , rendelj vmit netrol 2-3 nap alatt kihozzák és meg dolgozni Sem kell vele!
2021. márc. 14. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Izlesek es pofonok csak mivel nem dolgozom es szuleimtol is 0 penzt kapok ez eleg megvalosithatatlan, ha kerek is akkor is max 1-2 ezret kapok ami ma mar semmire nem eleg:) legalabbis nem mondanam magunkat gazdag csaladnak, szuleim se keresnek sokat ezert en se kapok sokat es jelenleg erettsegizem ugyhogy nem igazan tudok gyujtogetni de hat ez van
2021. márc. 14. 16:36
 8/9 anonim ***** válasza:
27%

Ja, najo, de a kacatokhoz az alapanyagokat is meg kell venni. Akkor nem kell mindent megünnepelni.

1000 Ft-bol ki hozod :

Boltba bemész , egy tábla milka, vagy vmi szíves bonbon + a kedvenc söre vagy energiaitala, meg ha redbull legyen 500 kisboltokba+ 350= 850 és megvagy. A másik ezrest el teszed magadnak. 6. Voltam

2021. márc. 14. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
57%

Amúgy én is egyetértek 6-ossal, kedves gesztus, de mindenre ilyen ajándékot kapni... Én nem biztos, hogy örülnék. Most én is lehetek ünneprontó, nyáron simán lehet dolgozni meg a szünetekben és félre lehet rakni a pénzt. Én például sosem kérek ilyenekre a szüleimtől pénzt, (ha a barátokkal bulizunk is, kerül amibe kerül nekem, nem nekik, én megtanultam félrerakni és nem elszórni...)

Illetve évforduló, szóval akár miért nem abban gondolkodsz, hogy kettőtöket lepitek meg egy vacsorával. Összedobjátok rá a pénzt, most akárhogy veszem 15—2000/fő ki lehet jönni (vidéki megyeszékhely). Gyújtotok gyertyát, esetleg vesztek hozzá egy üveg bort, pezsgőt bármit. Egy desszertet te is tudsz csinálni otthon, általában erre azért megvannak egy háztartásban a dolgok. És meg is vagytok

2021. márc. 14. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!