Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Csak szerintem nem normális...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak szerintem nem normális vagy betegesen féltékeny vagyok?

Figyelt kérdés
4 hónapja együtt vagyunk a barátnőmmel, én elfogadtam hogy vannak fiú barátai, de én úgy érzem hogy túl sokat foglalkozik velük, minden nap beszélnek, van akivel telefonál, még videochatelnek is. És mostanában a barátnőjével mindig eljár egy srachoz, szinte többet jár hozzá mint ahányszor mi találkozunk ( de nincsenek többet együtt ), és nem egyszer volt nála egy buliba, és mindig ott aludtak utána. Egyszerűen kezdek megőrülni miatta. Teljesen átmegyek vmi mániákusba, mert én úgy érzem teljesen toxikus az egész baráti köre is, és próbálják beetetni velem hogy normális az amit csinálnak, pedig tudom hogy nem. Olyanok is kiderültek hogy vetkozos pokert jatszottak ( persze ő nem vetkőzött) és ő azzal védekezik hogy úgy is látta már őket félmeztelenül, hisz hű de nagy barátok.. és egyszer már eljátszotta a bizalmam, azóta próbálom helyrehozni, de ő csak ellene dolgozik.. volt egy srác akivel nem mutatta meg az üzeneteit, majd kitörölte utána " mert nem akart veszekedni " ..

2021. márc. 20. 00:44
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
92%
lányként szólók a témához...én biztos otthagynám
2021. márc. 20. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim válasza:
88%
Én is lány vagyok...és én is otthagynám ez nem normális
2021. márc. 20. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Beszéltél már vele a dologról?

Hogy ez neked nagyon rosszul esik?

2021. márc. 20. 04:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
95%
Szóval eljátszotta a bizalmad és még TE próbálod helyrehozni? Azért a csajnak van egy stílusa 😂
2021. márc. 20. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
93%

Ez nem normális. Hagyd ott, csak tönkreteszed magad. Úgysem érti meg, és biztosan nem mond el mindent.

Maradjon csak azzal a csodálatos baráti körében.

Hidd el, az ilyenek semmibe veszik a másikat.

2021. márc. 20. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
91%

Az elején egyetértettem azzal, hogy betegesen féltékeny vagy, de a végére arra jutottam, hogy szerintem a barátnőd már nem is akar együtt lenni veled. Ergó direkt csinálja ezeket.


Azt kifejtenéd miért nem szeretnéd, hogy fiú barátai is legyenek?

2021. márc. 20. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
92%
Velem is ez volt haver, aztán a végén én lettem a bohóc 🤡
2021. márc. 20. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Nem azt akarom hogy ne legyenek, de azért na, legyen már egy határ, ne aludjon másnál, ne bulizzon minden héten nélkülem ( jah mert a barátai megutaltak, mert "betegesen féltékeny vagyok"🤡szal én nem megyek vele) és ne találkozzon már többet a fiú baratjával mimt velem... Meg hogy videochatelnek minden nap, áhh.. azzal hogy vannak semmi gondom, de az ő barátai se tisztelik hogy van párja, úgy érzem ő meg semmit nem tesz ez ellen
2021. márc. 20. 09:08
 9/14 anonim ***** válasza:
91%

Így van, mondom, én voltam a hülye a végén.. Sőt.. Még megbocsájtottam volna neki hogy a hátam mögött mással kavart...

Ti ne jussatok el idáig, ha igazán szeretne, akkor nem így viselkedne, bármennyire is nehéz ezt belátni

2021. márc. 20. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem is szakíts és ne engedd, hogy az esetleges könyörgésével vagy sírásával magánál tartson. Mindig arra figyelj ki hogyan viselkedik, ne arra hogy mit mond.
2021. márc. 20. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!