Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Srácok ti szoktatok szivecskéz...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok ti szoktatok szivecskézni a barátnőtökön kívül más csajnak is akkor is ha amúgy nem csaljátok meg még semmi?

Figyelt kérdés

2021. márc. 26. 19:48
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
90%
igen, miért ne, ha még ennyitől is féltékeny lesz, akkor szerintem az már nagyon túlragaszkodó viselkedést mutat
2021. márc. 26. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Még neki se
2021. márc. 26. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
2021. márc. 26. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Bocs de nem talált nem ő vagyok
2021. márc. 26. 20:23
 5/19 A kérdező kommentje:
Nekem már egy jó ideje van ez a valaki és amikor nekem küldi akkor tudom mit jelent, amikor azt látom hogy random lány barátnak (nem annak akit ezer éve ismer és akivel már amúgy találkoztam is) hanem vki újnak akkor kezdem kicsit frusztrált érezni magam nem hiszem hogy még csal attól félek hogy többet kezd érezni irántuk mert nincs elég önbizalmam hogy engem választaná, na jó az egyik miatt már nem aggódok, olyan képei vannak, hogy az tutira nem 😂
2021. márc. 26. 20:26
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Hűséget fogadott nem vakságot.
2021. márc. 26. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Az oké akkor nézze meg az utcán
2021. márc. 26. 21:07
 8/19 anonim ***** válasza:
67%
Igen és ha ezen problémazna a scajom hamarabb kidobnám, mielőtt elgondolkodnék rajta...
2021. márc. 26. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Tegyük fel hogy féltékeny típus vagy és felfedezed hogy a barátnőd random szivecskéket küld egy fullra ismeretlen srácnak akiről te még amúgy annyit se tudtál hogy ismerik egymást. Mit reagálsz?
2021. márc. 26. 21:15
 10/19 anonim ***** válasza:
Először is megbízok benne, tehát NEM vagyok féltékeny típus egy szív pedig csak emotikon, nem a testét adta, csak egy szívet küldött.. Na jól figyelj rám! Bizalom nélkül nincs kapcsolat, hamarosan fel fog ébredni szegény srác, belenéz a tükörbe és elgondolkozik, hogy mit keres melletted? Nálad csak jobbat érdemel, minden szempontból, főleg olyat, aki megbízik benne.
2021. márc. 26. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!