Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Lányok titeket ez zavar/zavart...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok titeket ez zavar/zavart volna?

Figyelt kérdés

Hogy a barátotoknak nem ti vagytok az elsők?

(Úgy hogy ti nektek ő az/ő volt az.)


Ha zavart:

Akkor gondolkoztatok ilyen (önbizalmihiányos/bizalmatlan)kérdéseken hogyaz a lány mennyivel jobb lehetett nálatok meg hasonló?



Gondolom,sokaknak ez egy konkrétan hülye kérdés,természetesen a véleményeket is le eleht írni hogy pl ez hülye kérdés mivel egyáltalán nem számít meg hasonló,nyugodtan.


De tényleg érdekel hogy van e itt olyan ember aki járt e ilyen helyzetben és mit gondol,mit gondolt?


2021. márc. 28. 17:52
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Volt ilyen velem. Aztán rájöttem, hogy esélytelen, hogy az ember azzal maradjon, akivel elveszti (és ugye nem vallásos).
2021. márc. 28. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Én nem vagyok vallásos,igazából belátom hogy önbizalmi gondjaim vannak mivel tényleg csak azon tudok néha kattogni hogy az a lány igazából mennyivel jobb nálam meg hasonló önmagamat emésztő gondolatok
2021. márc. 28. 19:14
 3/5 anonim ***** válasza:

Mindenkiben más a jó. Exemmel például jó volt, mert sokat simogatott. Mostani párommal meg azért jó, mert míg az exemmel nem csókolóztunk közben vele igen.

De ha zavar és tudod kezelni kérdezd meg mi volt jó a többiekben, mi zavarta a többiekben, van-e olyan, amit te vagy ő szeretne többet vagy kevesebbet és bármi ami még felmerülhet.

2021. márc. 28. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Abszolút megértem a kérdést, sokat kattogtam ezen. Amikor még szűz voltam és kilátásban volt egy fiú, akkor azon kattogtam vajon megéri-e elveszetni vele. Azt hittem már sok nőügye volt. Barátság extrákkalt terveztünk de ugye mégiscsak belém nevelték hogy érték blablabla. Aztán kiderült, hogy ő is szűz volt csak nagy volt az arca szóval végülis tárgytalanná vált a kérdés és elvettük egymásnak.

Annyiból jobb ha a fiúnak nem az első, hogy tapasztaltabb és jobb lesz az élmény.

Nekem azt hiszem nem az önbizalomhiány játszik be, hanem ilyen féltekenység szerű. Most van egy barátom akivel remélem minél hamarabb lefekszünk, neki is volt már pár alkalma meg nekem is de mégis valamiért azt vártam hogy neki senkie nem volt (ne lett volna?) még előttem. Nem értem magam, remélem valamennyire hasznos a válaszom

17L

2021. márc. 28. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Basszus de hülye vagyok.🤦🏼‍♀️

Először azt hittem, hogy úgy az első, hogy pl a haverja fontosabb mint te.


Engem egyébként zavart. Amíg nem feküdtünk le, addig nem, nem is nagyon gondoltam rá. Aztán utána picit zavart, de hála ég elmúlt. De ilyenekre nem szoktam gondolni és így jobb is. :)

2021. márc. 28. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!