Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Lányok ti össze jönnétek egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ti össze jönnétek egy olyan fiúval aki messzebb lakik tőletek, akkor ha ő fel jár hozzátok akár egy héten többször is?

Figyelt kérdés
És mennyi lenne az a távolság amit még beválallnátok. Én nekem mondjuk nincs jogsim. És én nem is feltétlen a távolságot nézem. Hanem az utazási időt. Pl egy olyan ember miatt aki tényleg nagyon fontos simán utaznék akár 3+ órát is. Tehát még Győr kőrnyékére is felutaznék miatta. Erre a kérdésre olyan lányoktól is várok választ akik szépek vagy csak annak képzelik magukat. Csak mert kíváncsi vagyok, hogy egy olyan lány, hogyan vélekedik róla akinek van önbizalma. És leginkább a 14-17 éves korosztály válasza érdekel. Az én szívemet nem rég törte össze egy lány. Csak mert van köztünk 40-50 km távolság. Ami nekem néha 1 óra sincs tomegkozlekedessel. És én meg is mondtam neki, hogy kiskoromban laktam is ott. És azt tudja, hogy pár haverom van is ott. És megmutattam neki, hogy az nekem nagyon rosszul esik, hogy elutasít emiatt. Pláne, hogy nem én tehetek róla, hogy elkelett kiskorunkban költöznöm. Azóta is vágyom oda vissza. És megmondtam neki, hogy akármikor feljövök ha akarja. De esélyt sem adott. Mondjuk ő nem csak szimplán rossz, hanem egy buta ember is. Mivel elmondta azt is, ha ott laknék 10km-el a szomszéd faluba. Akkor lehet lenne esélyem. Csak mert az már ahhoz a megyéhez tartozik. Meg neki nem mind1, hogy 55 perc nekem oda érni vagy 40-45 perc. Mert már neki az is határesett. És komolyan olyan kedves lánynak tűnik ő is. De ezt mégis megcsinálta. És még ráadásul az egyik ottani haveromnak. Elmondta, hogy elvileg szeret meg tetszek neki. De sok fiú van azon a környéken és talál nálam olyat fixen aki külsőre jobb. Meg olyat is akit megtud szeretni annyira vagy jobban mint engem. Pedig elvileg ő nem tartja magát szépnek. Sajnos a helyzet az, hogy interneten hiába van karantén de ennek ellenére sok lány vissza sem akar írni pont ezért. Főleg, hogy az igaz, hogy nincsenek kint olyan jó képek rólam pl instán. Mivel valamit mindig elrontok. De akkor sem nézek ki rosszul rajtuk. Esetleg a stílus vagy a be állás nem olyan "menő".!Itt a környéken ahol én lakok. Egy falu az istenháta mögött. Pedig akiket ismerek lányok vagy rbancok. Vagy foglaltak. Akik pedig most mentek középiskolába őket még nem ismerem. És itt volt is egy lány aki pedig totál akkor jött volna csak össze velem. Ha vannak menő cuccaim meg van pénzem. És sajnos ezek után attól rettegek, hogy az a sorsom, hogy nem lesz senkim. Mert sajnos nagyon sok lány ilyen már manapság. És bármilyen akár valós indokom is van erre. Semmi esélyt nem kapok tőlük igazságtalan dolgok miatt. Már azon vagyok, hogy nem is akarok barátnőt. De a hormonok tombolnak bennem és nem tudok ellene mit tenni!

2021. ápr. 2. 15:28
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
53%

Hát pedig én is azon a véleményen vagyok, már bocsánat. De senkit nem érdekel az, hogy te hol éltél. Meg minek vagy ott, nyilván nem fogunk távkapcsolatban élni. Amikor helyben is tudunk szerezni akármilyen pasit.

18/L (bocs egy picivel több a KOR. )

ÉS Jól nézek ki, és modellkedem is!

2021. ápr. 2. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
95%

Szia.

Én is osztom a lány véleményét,mivel lehet nagyképüen fog hangzani de jó csajként nem vagyok távkapcsolatra szorulva és azok úgy sem müködnek soha normálisan

2021. ápr. 2. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Oké azt még meg is értem. Ha 2-3 órára lakik egy srác akkor még oké. De mondjuk az, hogy lakik a srác 45-75 +pár percre. És fel tud járni hozzátok akár minden nap tomegkozlekedésel is. Komolyan ne, hogy már ezért ne adjatok esélyt egy srácnak. Pláne ha szeretitek is azt. Mert ez a távolság nem sokkal nagyobb mint egy olyan település ahonnan az emberek nagy része bejár oda tanulni. Innen is sokan járnak oda. Bár innen inkább Debrecenbe mennek. Mert az nagyobb város. Ami kB 80 percre van innen tomegkozlekedéssel. Néha kicsit kevesebb.
2021. ápr. 2. 17:31
 4/12 A kérdező kommentje:
És amúgy meg ezek a távolságok. Még nem távkapcsolatok. És én már láttam sok olyan valódi távkapcsolatot ami jól működött!
2021. ápr. 2. 17:58
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Fiatal korban ez elég nagy távolságnak számít.

Főleg ha jól értem te kimondottan szép lányokra hajtasz azokra meg általánosságban jellemző hogy szeretnek sokat beszélni szükségük van a társaságra. Párválasztásban rengeteg a lehetőség, és számukra túl nagy lemondással jár egy távkapcsolat.

Bizonyos esetekben müködhet ha egy visszahúzódóbb lányról van szó aki annyira nem népszerű vagy introvertebb a személyisége és éretebb, nem igényli a folyamatos együtt létet

2021. ápr. 2. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
#5 Nem értem ez miért lenne nagy távolság. Mert mint írtam fel tudnék hozzá akár minden nap utazni. Nekem esetleg 14 évesen is csak talán lett volna nagy távolság ez. De utána rögtön rá ébredtem, hogy ez nem úgy működik. Szerinted ha meg mondanám a lánynak, hogyha akarja minden nap tudunk talizni akkor lenne esélyem?
2021. ápr. 2. 19:27
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Komolyan mondom 2 szer kellett elolvasnom,hogy valamit megértsek a kérdésből olyan tagolatlanul szarul fogalmazol, de még így sem értem.
2021. ápr. 2. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Ha bármikor megtudnád oldani hogy talizzatok mindennap akkor lehetne esélyed szerintem,de így mond el a lánynak hogy a távolság nem akadály, napi szinten is megtudod oldani.
2021. ápr. 2. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
54%
Koztem, es a baratom kozt kb 50-60km van, atlagosan 1 ora 15 perc busszal, mar lassan 3 honapja vagyunk egyutt, o most toltotte be a 17et, en pedig ev vegen leszek 16, a kozel harom honap alatt, szamtalanszor jott le hozzam, illetve volt olyan hogy heti 7 napbol 6 nap lebuszozott hozzam, mert ha valaki tenyleg szereti a masikat, akkor siman meg lehet oldani. en is mentem mar hozza, de alatalaban o jon, illetve anyukam mar megengedte mult hetvegen hogy 3 ejszakat itt toltson nalunk (termeszetesen kulon szobaba) hogy ne kelljen annyit utaznia. igen, neha nehez, de nyilvan kibirjuk, es megprobalunk minel tobb idot egyutt tolteni, es eddig semmi problemank nem volt a tavolsag miatt. :)
2021. ápr. 2. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem a távolság számít, hanem hogy milyem gyakran tudunk találkozni. Nálam ha valakivel nem tudunk megoldani (minimum) heti egy találkozót akkor az nem működik.
2021. ápr. 2. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!