Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Szerintetek jól döntöttem?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek jól döntöttem?

Figyelt kérdés
Barátnőmmel két éve voltunk egyutt, nekem szokásom,hogy szeretek más lányokkal beszélni messengeren hosszasan(munkatárs osztálytárs stb..)...nyilván eddig nem is csaltam meg. Legutób osszevesztunk,hogy én miért beszélek másokkal.... de már 3 hete hangoztatta,hogy megfogja nézni hogy mit beszélek egy csajjal. Nem tulajdonítottam neki nagy dolgot hát nézze.....(Elmentünk kereket venni a kocsira ő ott maradt egy sráccal beszélgetni és mondta hogy bejeloli és beszélgetnek tovább...Egyik este mondtam hogy beszéljük meg hogy miért és kivel beszélgetek azt mondta hogy nincs miről beszélni meg hogy ő már elmondta....és en benyögtem hogy ezzel a gyerekkel engem ne probaljon feltekennye tenni mert úgyse sikerül..Erre bwnyögte hogy haza megy pár napra)... ugyan ezen az esten mondta hogy az anyja is mondta hogy ő megnezné mit beszélgetek..na ezen felb@sztam magam es reggel kitoroltem a beszelgetest. Mire munkába irtam kapom az uzenetet hogy gratulal hozza meg hogy ez gyanus....Tegnap meg a gépemből letiltotta a csajt és ezzel annyira felkurt hogy szakitottam vele. Ti mit csinálnátok/csináltatok volna a helyemben?

#kapcsolat #bizalom #Féltékkenység
2021. ápr. 4. 18:37
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
A bizalom hiánya megöli a kapcsolatot.
2021. ápr. 4. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nekem is volt hasonló barátnőm, de ő egy kicsit durvább volt,még a teljesen magán jellegű dolgokat is megnézte a telefonomon...én még ezt is megbocsátottam neki, de valamikor már nagyon túl lőtt a célon, szóval én is szakítottam vele.


Amúgy szerintem fordított esetben te is hasonlóan viselkedtél volna, mint a csajod szóval őt is megértem...ezt leszámítva nem volt jó döntés szerintem.

2021. ápr. 4. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Annyiba igazat adok neki,hogy jó nézze mwg,de legalább ne mondta volna el, de az hogy letiltotta nálam az tett be nagyon.
2021. ápr. 4. 21:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!