Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Adjak neki második esélyt?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Adjak neki második esélyt?

Figyelt kérdés
Baratommal 1 eve vagyunk egyutt, eleinte alomba illo barat volt, fulig szerelmes voltam bele. Kesobb elkezdett tiszteletlen lenni, le.urv@zott, leid.ot@zott, ha valami nem tetszett neki. Par napja osszevesztunk az exe miatt, mert direkt idegesitett vele, es ugy beszelt rola, mintha o lenne a legjobb dolog a vilagon. Makd feloldottam az exemet, es ezzel most nagyon kiakasztottam. Majd lehuzta a tindert(nem eloszor), aztan azt vagta a fejemhez, hogy az exe jobb volt(allitolag mert idegesiteni akart). Azt mondja valtozna, es adnek is masodik eselyt, de o sem biztos ebben, h tudna e valtozni. Ott akarja hagyni az egyetemet, es hollandiaba menni dolgozni haverjaval. Az a legrosszabb, hogy szeretem, es allitasa szerint o is engem, es most ugy erzem, hogy en vagyok a hibas. Mit tegyek? Adjak meg egy eselyt?

2021. ápr. 6. 22:29
 1/7 anonim ***** válasza:
94%

Lekrvazott és leidotazott egy év alatt, amikor még rózsaszín ködnek kellett volna lennie?


Hát én tuti már ez után sem adtam volna neki több esélyt... Mi lesz később!?

2021. ápr. 6. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
70%
XDD
2021. ápr. 6. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
86%
ez egy beteg fax.. Tuti valami boka nadrágos páva kcsög !
2021. ápr. 6. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
86%
Én szóba sem állnék vele ezután. Legyen önbecsülésed, te se tedd.
2021. ápr. 6. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem, stilus maga az ember
2021. ápr. 7. 05:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Biztos vagyok benne, hogy nem fog megváltozni. Adj rá kabátot aztán tedd ki a francba. A szerelem mulandó, majd találsz valakit, aki megbecsül és tudni fogod, hogy az olyan jobban megéri, mert az az igazi szeretet.
2021. ápr. 7. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Shelock ***** válasza:
24%
Ha szeretitek egymást adhatsz neki még egy esélyt, de itt már ha nem sikerül változtatnia akkor hagyd.
2021. ápr. 7. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!