Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Miben fogja befolyásolni a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miben fogja befolyásolni a kapcsolatunkat?

Figyelt kérdés

Még nem járunk, de nagyon jól érezzük magunkat egymás társaságában. Szinte mindenben hasonlítunk, meg a jövőképünk is ugyanaz csak egy kis eltérés van kettőnk között. Hogy ő ilyen bulizós táncolós lány, én meg egy nyugis max kocsmába járós, vagy szülinapi buliba szoktam menni a haverokkal néha néha srác vagyok. Nincs ritmus érzékem, tehát a tánc tudásom az nulla.


Kérdésem tehát az lenne, hogy lehet későbbiekben, (ha úgy alakul a dolog) valami baj? Kicsit cikinek érzrm, hogy nem tudok táncolni, meg nem születtem ilyen laza discóba járós srácnak.


20f



2021. ápr. 7. 10:16
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
58%

Köszönöm szépen!

Még annyi, hogy egy bulizós lány egyfolytában veszélyt jelent egy egészséges párkapcsolatra. Számára csak a pillanat számít, és hajlandó bármikor lecserélni a hűséget az izgalomért.

2021. ápr. 8. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%

Az egész bulizgatás veszélyes... Ha tegyük fel a lány először elmegy, mert kíváncsi,akkor is simán meghúzzák:D Lehet akarat ellenére is.

Mintha a tigris előtt lengetnénk a nyers húst, pont leszarja hogy a nyers húsnak van "gazdája".

2021. ápr. 8. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!😁 De nehéz. Megtiltani nem lehet, mert az nem igazi kapcsolat, ha én mondom meg, hogy mit csináljon. Tehát marad a bizalom. Előbb utóbb úgyis megtudom, ha kavar valakivel, de ha tényleg szeretni fog, akkor csak tényleg a tánc és ivászat miatt megy el nem azért hogy r***nckodjon.
2021. ápr. 8. 23:11
 14/17 anonim ***** válasza:
67%

Kedves kérdező!

De, meg lehet tiltani. Ha mégis a bulizást választja, akkor vége a kapcsolatnak.

Legyél határozott, ez komoly dolog.

2021. ápr. 11. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim válasza:

Az ég világon semmi baj nem lehet szerintem.

Ha pedig baj van, akkor kész. Nem minden kapcsolat tart örökké és ez van rendjén.

De ha ez hpsszú távú kapcsolat is lesz, nem baj, ha nem vagytok teljesen ugyan olyanok.

Sok sikert hozzá egyébként :))

2021. ápr. 20. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
9.-el én is egyetértek!
2021. ápr. 28. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

"Nem minden kapcsolat tart örökké és ez van rendjén."


Persze, ha a csaj ráun egy normális srácra, férfira, akkor nyugodtan kilép belőle, mert a tévébe megy a sok kencénél, hogy "Nekünk nőknek ez jár, az jár!" Hát nem!

Ha valaki veletek komoly kapcsolatba lép, akkor az azt jelenti, h ha az egyik fél új izgalomra vágyik, akkor az nem lehet ok a szétválásra, elválásra. Az emberek érzései nem játékok, amivel játszani lehet, mert valaki meggondolja magát és amint lehetősége van belekóstolni valami másba akkor él vele. Sok srác lett megnyomorítva, mert a lány azt hazudta, h komoly, közben a viselkedésével nem ezt mutatta, csak játszott vele egy ideig, mert éppen az a kedve. A 15-ös válaszoló ennek kitűnő példája, egy olyan valaki, aki ha ráun valakire, másnap már mással van.


"Együnk, igyunk, holnap úgy is meghalunk" - Na ha valaki ezt vallja, attól menekülj, mert semmi érzékenysége nincs más emberek iránt, önző, és a saját boldogságáért bármit, bárkit feláldoz, tönkretesz.

2021. ápr. 28. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!