Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » A barátnőm nagyon berágott...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm nagyon berágott rám, Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Ma buszoztunk a barátnőmmel es sokan voltak ezért egy négyes helyre ültünk egymás mellé velünk szembe meg leült egy nagyon dögös, nagymellű lány, szoknyában és nagyon kivágott felsőben. És elkezdett úgy helyezkedni, mintha direkt játszana velem, én meg bem bírtam nem oda nézni, hogy belássak a szoknyája alá és láttam a csipkés bugyiját és ettől merevedésem lett. A barátnőm meg most haragszik. Hogy engeszteljem ki?
2021. ápr. 7. 14:24
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
64%

🤦🏻‍♂️

Nem tudjuk, te ismered. En a helyedben bocsanatot kernek es tobbet nem csinalnek ilyet, mondjuk alapbol se

2021. ápr. 7. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
84%
Az embert az különbözteti meg az állattól, hogy tud uralkodni magán. Legközelebb fordulj el, nézd a barátnődet vagy a tájat. Kérj bocsánatot, mondd meg, hogy mostantól uralkodni fogsz magadon.
2021. ápr. 7. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
78%
Az a dögös csaj, hogyan reagált amikor felallt a répád? :d
2021. ápr. 7. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
39%

miért nem kamuztad, hogy a barátnődre állt fel?

nem olyan nehéz ilyet bekamuzni, pont úgy kell, mint ezt a kérdést

2021. ápr. 7. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
#3 sehogy
2021. ápr. 7. 19:24
 6/13 A kérdező kommentje:
#4 nem tudom, nem jutott eszembe...
2021. ápr. 7. 19:25
 7/13 anonim ***** válasza:
62%
Figyelj oké szexi meg ilyenek de egy buszon még ha nem ül melletted a barátnőd akkor is próbáld már meg magad visszafogni nem olyan nehéz. Mellesleg bocsánatot kérsz és reméled hogyy elfogadja máskor meg uralkodsz magadon hogy ne álljon fel minden jött ment nagymellű csajra a buszon.
2021. ápr. 8. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
81%
ez eleg gaz
2021. ápr. 8. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
68%
Ha meg fogadod a 9es tanácsát már holnap nem lesz Barátnőd ez csak úgy mondom lányként
2021. ápr. 8. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
0%

Itt egyedül nekem van barátnőm a válaszadók közül.

Tisztelettel: 9-es férfi

2021. ápr. 8. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!