Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mit kellene tennem? Nem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kellene tennem? Nem találom vonzónak

Figyelt kérdés

Barátommal több mint egy éve vagyunk együtt, de nem tudom, nem látom jóképűnek, hanem majdnem vissza taszító. Szeretem, a kémia is meg van, de nem egyszerűen nem szeretek vele menni sehova mert olyan mintha egy koldussal mennék. Amikor tanácsolok neki valamit akkor meg csak megsétrődik.

Mit kezdjek vele? Egyébként 25 éves én 16 vagyok(lányok! Idősebb pasival ne kezdjetek ki, mert borzalmasak!)

Ami a legrosszabb, hogy udvarol nekem egy fiú aki minden áron át akar jönni értem és elvinni motorozni. Tényleg csak motorozni semmi más, de barátom kiakadna, de nekem tetszik az, hogy udvarol és helyes ez a másik fiú. Szerelmes vagyok barátomba már többször szakítottunk, de soha nem sikerült. Mit tegyek??

Előre köszönöm a válaszokat!


2021. ápr. 8. 19:42
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Szivi, te nem vagy szerelmes
2021. ápr. 8. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
95%
(fiúk! Éretlen kislányokkal ne kezdjetek ki, mert borzalmasak!)
2021. ápr. 8. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
A fiút se kell félteni hogy 14-15 éves lánnyal kezdett ki 24 évesen
2021. ápr. 8. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
34%

Szerintem szülj neki gyereket, attól majd megváltozik, a "kapcsolatotoknak" is jót tenne :D

Jézusom...

2021. ápr. 8. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
87%
És sokan mondják, hogy működik 15lany 20/25fiu kapcsolat xd
2021. ápr. 8. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
82%

Szakítanod kellene, nem szereted,nem tartod vonzónak.

Valószinűleg kihasználta a naivságod és úgy szedett fel,de te érzed hogy enm müködik

2021. ápr. 8. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Vágod, hogy a saját tanácsod nem fogadod meg?😹
2021. ápr. 8. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Szakításnak hívják ezt
2021. ápr. 8. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

7-es

Eléggé vágom, én is mint a többi kiscsaj vagánynak gondoltam eleinte meg menőnek aztán bele estem, ő kihasznált aztán itt vagyunk. Ha újra kezdhetném nem tenném meg mégegyszer.

2021. ápr. 8. 20:54
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Szakítanod kellene ha ennyire érted,hallgass a józan eszedre,tudod hogy kihasznált és nem is vonzódsz hozzá,csak becsapott
2021. ápr. 8. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!