Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Hogy lehet hogy engem "lepatti...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet hogy engem "lepattintott", vele (egy ilyennel) összejött??

Figyelt kérdés

Adott egy nagyon szép,szőke,szexi nő régen modellkedett is valami város szépe is lett,annyira talán nem is buta(bár kétségeim vannak)már annyira nem érdekelt szóval bepróbálkoztam nála.


Úgy nézek ki hogy bárhova mentem, tényleg bárhova mindig rám akadt egy lány, hogy jöjjek össze vele 190 centi vagyok és 115kg izmos, folyamatosan edzek,direkt úgy nézek ki hogy bejöjjek a lányoknak :D jó tudom minden férfi ezt csinálja, de szóval értitek?


Oda megyek ehhez a lányhoz 2 órája beszélgetünk, eljutunk egy olyan pontig hogy megfogtam a combja belső felét, majd megakarom csókolni elhajtja fejét, aztán megint csak beszélgetünk...oké minden héten találkoztam vele (direkt úgy rendeztem), hogy mindenképp összefussunk.

Minden nap normális voltam vele elhívtam inni-enni valamit ez ment kb 1 hónapig, aztán megmondtam neki hogy én már szexelni akarok lényegében vele, nyilván nem ezekkel a szavakkal, és rengetegszer csak utalgattam rá, de ment bele mintha megijedt volna amikor ezt mondtam neki mindig.



Erre rá látom hogy összejön egy kb 165 magas szemüveges, komolyan mondom hogy undorító gyerekkel, akihez aztán egyáltalán nem passzol külsőben, komolyan ha képet mutatnák szerintem mindenki azt mondaná, hogy ez egyáltalán nem lehetséges. SŐT el is jegyezte :D:D komolyan mondom nem fér a fejembe ez a dolog, akkor miért írnak a nők mindig arról a bizonyos férfi ideálról, ha ilyen "hányadékokkal" jönnek össze?


Nem azt mondom hogy én ellenállhatatlan vagyok, de azért legalább egy normális kinézetű emberre "váltson" le vagy egy legalább átlagosra...legszívesebben bele röhögnék a pofájába,és megfejelném úgy felidegesített.


2021. ápr. 8. 21:33
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Lehet hogy 190 centi vagy, és szín izom, de hogy eszed nincs az fix xD
2021. ápr. 8. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Annyira talán nem is vagy buta (bár kétségeim vannak)
2021. ápr. 8. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Ha ezzel akartál feszültséget kelteni, akkor találj ki jobbat. Ha tényleg ez az értelmi szinted, akkor inkább magadat fejeld le.
2021. ápr. 8. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Lehet nem vagyok okos, de legalább nem úgy nézek ki mint egy fogyatékos...azért ez már egy alap indok szerintem egy nőnek, de úgy látszik tévedek.
2021. ápr. 8. 22:00
 5/20 anonim ***** válasza:
13%
Ez a ,,165 magas szemüveges, komolyan mondom hogy undorító gyerek" valószínűleg egy dúsgazdag apuci kisfia. Az álomcsaj meg egy golddigger. Lehet, hogy az eljegyzés vagy az esküvő előtt a csajszi dugni sem (volt) hajlandó vele, azért volt ilyen gyors az az eljegyzés.
2021. ápr. 8. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
Elárulom nem minden a kinézet.
2021. ápr. 8. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
Azért nem téged választott, mert bunkó vagy, hülye és nem is érdekel a lány, csak meg akarod dugni. Fogdostas a combját, és összejönni nem akartál vele, csak szexelni. Az a srác lehet hogy figyelmes, okos és kedves, és hidd el a lányoknak sokkal fontosabb a szeretet és a törődés, mint hogy egy beképzelt izomagy.
2021. ápr. 8. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
#7-nek teljesen igaza van.
2021. ápr. 8. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
Provokáció ez a kérdés
2021. ápr. 8. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
Xdddddd
2021. ápr. 8. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!