Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Miért akar féltékennyé tenni?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért akar féltékennyé tenni?

Figyelt kérdés
Van egy pasi, tetszünk egymásnak, de mindig szivja a vérem azzal, hogy egy közös pasi ismerösünk tuti bejön nekem mert xy azt mondta, hogy szemeztem vele.. Napokban elkezdett egy csajról mesélni aki rá van állva, meg, hogy miket szólt be a csaj neki meg ő is a csajnak... Ez mire jó? Mit akar elérni? Kopjak le?
2021. ápr. 8. 22:19
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem pont azt akarja hogy ne nagyon kopjál le, csak hogy féltékeny legyél, és ezért összejöjj vele.


Sokszor csináltam ilyent pár lánnyal nem sokszor vált be :D de talán 10 ből 1 szer 2 szer igen.

2021. ápr. 8. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Aki ilyen béna taktikákkal próbálkozik, azt mondjuk legjobb ha ott is hagyod.
2021. ápr. 8. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
52%
Pancser csajozási taktika,kerülendő hülyegyerek
2021. ápr. 8. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Tapasztalatlan, fingja sincs hogyan kell csajozni, nyilvan bena probalkozas, de lehet csak szivat
2021. ápr. 9. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
58%

Az ilyenekből később kibújik, hogy féltékenyek még az éneklő madárra is.

Keress másik fiút.

2021. ápr. 9. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!