Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Megcsalás után megbocsátás...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsalás után megbocsátás vagy szakítás?

Figyelt kérdés

17 éves fiu vagyok és a párommal 2 éve vagyunk együtt. Az elején minden jó volt köztünk de neki mindig voltak legjobb fiu barátai:/

Ölelés volt. Egyszer pedig arcpuszi is volt. Én nagyon feltekeny tipus vagyok szóval nem fért nekem ez bele a kapcsolatba. Aztán eldontottem hogy dontson. Vagy én vagy ő. De nemtudott donteni csak akkor amikor már elhagytam. Vissza sirta magát. Megbocsájtottam neki. Minden jó volt. Aztán mindig jart par baratjahoz (lany fiu barat egyaránt) és ittak buliztak. Megismert ott egy 21 éves scrácot akinek pont kapóra jött az hogy mi a párommal veszekszunk és ő vigasztalta... Titokba ment ez az egész. Semmit nem tudtam arról a srácról. Kb. 1-2 hónapig ment ez az egész. Belészeretett de elv. Nem jobban mint belém. Megcsalt, lefekudt vele nyilvános helyeken:/ elv. Csak leitatta a srác és "erőszak" volt. De tobbszor megtortent a szex. Nem volt neki jó csak ritkán. Minden éjjel én elmentem aludni és elköszöntünk facen. De ő éjjel másnál volt. Nem hagytam el megcsalás miatt. Meg esküdött hogy soha többet nem lesz ilyen. Vele maradtam. A történés után több mint 3 hónapja vele maradtam. De nekem nagy tüske ez... ígyis csomó traumám van gyerekkoromból és stb. Nehéz bíznom. De hackerkedésből jó vagyok szóval megengedte hogy lássam a tartózkodási helyét, telefon mikrofonját, kameráját, facebookját stb stb. ( mindent ami létezik )

Jó minden köztünk. De valahogy nem annyira megy nekem... folyton szemembe cukiskodik, esküd, aztán rá 1 hónapra mindig koppanok... és most is érzem, hogy hazudik (mert en mindig megerzem) de ennek ellenére én bizom benne.. akaratom ellenére is. Pedig tudom hogy koppanás lesz a vége.

Lehet már nem is szeretem őt. Csak félek hogy milyen lenne az élet nélküle. Úgy érzem csak ő tud gyógyítani. Csak sajnos mikor már teljesen felgyógyítana a lelkiállapotomat, akkorra már szanaszét döf. Ha szakítanék apám basztatna vele hogy milyen nyomi vagyok. Az ellenfeleim a kapcsolatunk végére várnak. Nem akarom nekik megadni az örömöt.

Fájdalmas vele maradnom... pár év és összeköltözhetünk.. egész jövőm a kapcsolatunkra alapozódik.

Szerintetek belevessem magam a szakításba... vaagy maradjak és bízzak hogy hátha minden rendben lesz?



2021. ápr. 9. 09:49
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Kukaaaa
2021. ápr. 9. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem megalázóbb 58. alkalommal is megbocsájtani valakinek, aki fűvel-fával összefekszik, mint szakítani. Az ellenfeleid szemében ettől csak nagyobb bohóc leszel. Azt nem tudom elhinni hogy boldog vagy mellette. Szerinted nem érdemelnél olyat, aki mellett boldog vagy? Ezzel csak magadat teszed tönkre és végül eljutsz oda hogy abban sem fogsz megbízni, akiben pedig bízhatnál.
2021. ápr. 9. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
86%
Csald meg te is néhányszor aztán dobd ki
2021. ápr. 9. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
A csajnak elege lett, hogy féltékeny vagy a semmirey aztán megcsalt te meg hülye vagy, mert visszafogadod. Röviden ennyi. Hagyd a francba.
2021. ápr. 9. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
82%

4, na az áldozathibáztatás...


Dobd ki a ..csába, ez nem is kellene kérdés legyen

2021. ápr. 9. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Ott te is elrontottad kicsit hogy választás elé állítottad. Nekem is van lány barátom, aki mindig barát volt és az is marad. Én sem tűrném, hogy választás elé állítsanak vele kapcsolatban, ugyanis nincs ok a féltékenykedésre. Azt írtad bízol a barátnődben, akárhányszor is vág földhöz. Akkor eleinte, mikor még nem adott okot bizalmatlanságra, miért nem bíztál benne annyira hogy elfogadd a fiú barátait? Most hogy többször megcsalt, hazudott, átvert, már menthetetlen a kapcsolat, mert szerintem már nem bízol, csak próbálsz benne bízni. Az nem ugyanaz. Ez már csak kínlódás, mindketten jobban jártok ha elengeditek egymást.
2021. ápr. 9. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Szakíts vele,kit érdekelnek az ellensegeid meg apad?Hogyha neked így nem jó akkor ne csináld
2021. ápr. 9. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
48%
6, már hogy ne lenne ok a féltékenykedésre? Általában 99,9%-ban a fiú-lány barátság esetén a felek részéről van egy elnyomott vonzalom.
2021. ápr. 9. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

"Szerintetek belevessem magam a szakításba... vaagy maradjak és bízzak hogy hátha minden rendben lesz?"


Ez már nem lesz rendben...


" félek hogy milyen lenne az élet nélküle. Úgy érzem csak ő tud gyógyítani."


A leírtak alapján úgy látszik, hogy pont ő az, aki NEM tud gyógyítani, csak szúrja a tüskéket. Lelki problémáidra, főként a társfüggőség kezelésére vannak szakemberek

2021. ápr. 9. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Inkább azzal adod meg az örömöt nekik, hogy szenvedsz? Az aztán tényleg jobb. Nem úgy vagy nyomi, ha szakítasz. Hagyod magad megalázni? Átvert és te még mindig mellette vagy. Persze nem élvezte, azért találkozott vele, és azért tette szét a lábait. Ugyan már. Ezt azért mondja, hogy max enyhítő körülmény legyen.

Légy erős és lökd el magadtól, kezdj új életet. Már ha boldog akarsz lenni és nem egy roncs.

2021. ápr. 9. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!