Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Normális , ha ezt teszi a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális , ha ezt teszi a párom és csak én gondolom túl? Nagyon sokat jelentene a segítségetek mert nem tudom , hogy reagáljak

Figyelt kérdés
Párommal lassan 1,5 éve vagyunk együtt azonban mind a ketten csak idén kezdtük a gimnáziumot. Tekintve korunkat csókolózásnál nem sokkal mentünk tovább és azt hittem mindketten megvagyunk elégedve úgy ahogy (tudtam , hogy többet szeretne mivel fiú de nem voltak nagy gondok) Pár napja lefeküdtünk pihenni de amikor felkeltem azt éreztem , hogy a lábam között matat ( ha értitek mire gondolok..) nem szóltam semmit mivel megijedtem és csak úgy tettem mintha mozgolódnék , hogy leszedjem a kezét majd kis idő múlva " felkeltem". Azóta se szóltam semmit de csak erre tudok gondolni . Baj ha mérges vagyok vagy csak túlreagálom? Mit kéne tennem? Ez normális egy kapcsolatban?? ( hozzá teszem , hogy tudja , hogy én semmi ilyesmit nem szeretnék jelenleg ) Nem tudom , hogy én adok-e keveset vagy ő akar sokat?

2021. ápr. 10. 13:32
 1/9 anonim ***** válasza:
88%

Lapát. Az ilyen egy tahó paraszt, aki nincs tekintettel rád. Tudom hogy ez most rossz neked, de ez az igazság.

Szélsőséges esetekben az ilyenek meg is erőszakolják a barátnőjüket.

Szerintem hagyd őt a francba, és keress valakit aki megérdemel téged!

2021. ápr. 10. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem sem reagálod túl. Tiszteletben kellene tartania, hogy te nem szeretnéd. Ráadásul alvás közben még csak meg sem tudtad védeni magad!
2021. ápr. 10. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
4%
Eléggé egyén függő 1,5 év után szerintem már kéne lenni valaminek, de nem biztos hogy igazam van, mert már jártam úgy hogy egy szűz lánnyal jöttem össze, és az első randi után már akartam tőle valamit..nem jött be. 3 hónap múlva (és közben is folyamatosan) próbálkoztam nála, de nem adta oda magát a vége az lett, hogy szakítottunk, szóval neked kell eldönteni...
2021. ápr. 10. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
3%
Jo papucs vagy
2021. ápr. 10. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem normális. Annyi idős vagyok mint te, totál kiakadnék rajta :/. Teljesen normális, hogy mérges vagy ezért.
2021. ápr. 10. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
93%

Mondd meg neki, hogy eddig még nem akarsz eljutni, és ah ezt nem érti meg, akkor köszönjetek el egymástól.

Tudtommal a Ti korotokban már nem ritkaság a szex, de a döntő a Te akaratod.

2021. ápr. 10. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem próbáljátok meg megbeszélni. Ha szeret téged és nem csak a szex miatt van veled, akkor el fogja fogadni hogy neked még korai. Ettől nem kell feltétlenül véget érnie. Viszont nagyon jól tetted, hogy nem hagytad magad. Nagyon fiatalok vagytok még, rengeteget fogtok még változni és közel sem biztos hogy ő lesz végül az igazi. Megvan annak a varázsa, ha az veszi el a szüzességedet, akivel az életedet is le tervezed élni. Ebben pedig gyakran még 20 év körül is korai biztosnak lenni, nemhogy 14-15 évesen.
2021. ápr. 11. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
12%

1,5 év után ha még mindig nem érzed úgy, hogy testestűl lelkestűl az övé szeretnél lenni akkor itt nincs miről beszélgetni.

Persze nem azt mondom hogy a fiú lovagiasan viselkedett sőt!!! De tudjuk be annak, hogy még ő is fiatal...

Szerintem nem vagytok még érettek pár kapcsolatra a barátság bőven elég kell!!! hogy legyen mert ilyen 1,5 éves "kapcsolatban "ahol a szex terén nem történik semmi mindketten csak sérültök és rossz beidegződéseket visztek a nagybetűs életbe.. tudom hogy ez most elég kegyetlenűl hangzik de majd 30- 40 év múlva elég időtök lesz arra ,hogy évekig ne vagy alig legyen szex..most még nem ennek van az ideje 50/F

2021. ápr. 11. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Abszolút elfogadhatatlan dolog visszaélni azzal, hogy a másik védekezésre képtelen állapotban van (alszik, elájult, részeg, beteg, akármi). A szex (is) csak akkor etikus, ha mindkét fél akarja - az nem elég, hogy az egyik fél nem tiltakozik. - A szex egyébként sem egy dolog, amit az egyik ad a másiknak, hanem kölcsönös örömszerzés, amit együtt csináltok...


Ha a fiú képtelen tiszteletben tartani a te határaidat és úgy érzi, ha valamit nem adsz önként, akkor ő majd "elveszi" suttyomban, akkor az a fiú éretlen nemcsak párkapcsolatra, hanem emberi kapcsolatokra úgy általában.


Teljesen érthető, hogy hirtelenjében "lefagytál" és zavarodban úgy tettél, mintha nem történt volna semmi, de mégis el kéne beszélgetned vele arról, hogy a másik ember akarata ellenére semmféle "nyúlkáláshoz" nincs joga.

2021. ápr. 11. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!