Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Hogyan léptetek túl a párotok...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan léptetek túl a párotok dolgain?

Figyelt kérdés

Amik olyan dolgok hogy fura érzést,haragot,szomorúságot váltott ki belőletek.

Akár valami fura szokás,vagy hogy olyan emberekkel beszél akiket ti nem kedvelték,vagy hogy a múltban csinált olyan dolgot ami titeket zavar akármi igazából például olyannal csinálta vagy olyan helyen csinálta a 18+ dolgot,vagy megcsalt valakit vagy valami olyan.


Az ilyen dolgokon hogy léptetek túl?


2021. ápr. 11. 22:23
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk múltbrli dolgok nem voltak amik zavartak. A jelenben bántott meg valamivel, mondtam hogy nekem az rosszul esik. Eddig mindent meg tudtunk beszélni és sikerült mindenre kompromisszumot találni, így nincs bennem semmi ilyesmivel kapcsolatos sérelem.
2021. ápr. 11. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Én a páromat úgy 2-3 éve ismerem,1 éve vagyunk együtt.

Ismerem eleve a múltját,igen szomorú hogy ő volt ilyen is,de mára érettebb,és talpra esett is.

Amúgy megcsalta az egyik barátnőjét,olyan emberekkel beszélt akivel én nem ápoltam jó viszonyt,de az utóbbi már nincsen mivel megbeszéltük,meg hát átverték,ennyit erről.

Én sose gondolkoztam azon hogy engem megcsal,megbízom benne,és emiatt úgymond nem is kellet túl lépnem ezeken,nyilván kicsit zavar,de ez van,múlt az múlt.

2021. ápr. 11. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
45%
Már bocsánat de azt végképp nem értem, hogy az miért baj ha valaki olyan emberrel beszél akit én nem kedvelek ? Mármint ha valakivel bajod van az a te bajod és szörnyen önző dolog ezért hisztizni a barátnőmnek is van egy barátja méghozzá fiú barát akit ki nem állhatok de egyszer sem jutott eszembe még csak szóvá tenni se hogy ne beszéljen vele azért mert én nem kedvelem.
2021. ápr. 12. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!