Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Csak játszom a fiúkkal?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak játszom a fiúkkal?

Figyelt kérdés

Nem kertelek, próbálok mindent leírni tényszerűen úgy ahogy volt. 15 évesen jöttem össze az első fiúmmal akivel már ált. suliban is randiztunk, igazi első szerelem volt de a korral sokat változtunk. Miután összejöttünk elég hamar azt éreztem hogy komolytalan a kapcsolatunk, magát a fiút is gyerekesnek éreztem ami addig nem zavart hiszen egymásba voltunk zúgva és jól éreztük magunkat egymással, két hónap után viszont nem bírtam tovább és szakítottam vele úgy hogy megbeszéltük később ha érettebbek leszünk újra megpróbálhatjuk. Erre nem került sor, persze barátok sem maradtunk sokáig. Utána gimi alatt volt hogy párszor elhívtak randira, de még ha jól is éreztem magam ennek ellenére nem akartam folytatást, akkor úgy éreztem azért mert mégis csak nyomot hagyott bennem az az első nagy szerelem.

Aztán 17 évesen egy bulin összeismerkedtem egy sráccal, érettnek és idősebbnek tűnt a koránál pedig még fiatalabb is volt nálam. Jól éreztük magunkat, sokat beszélgettünk ismerősnek jelöltük egymást face-en stb. Ezután pedig randiztunk, sétáltunk, beszélgettünk és ekkor már eszembe sem jutott az első kapcsolatom. Viszont a 3.-4. randi után mégis megint kezdtem furán érezni magam, kedveltem a srácot és be is jött, de rájöttem hogy csak barátként tekintek rá, és az az érzésem támadt vele is mint az első kapcsolatomban ami akkor még nem tudatosult bennem, hogy amikor csak együtt vagyunk folyamatosan csak figyelemre vágyik. Már nem mintha nem érdekelte volna mi van velem, de én lassabban megnyíló típus vagyok, ők pedig mintha mindketten pillanatok alatt a fejemre nőttek volna. Persze ő össze akart jönni velem úgyhogy ebből sem lett semmi.

A barátaim szerint én vagyok fura hogy kikosarazok minden jófej srácot aki belém esik, szerintetek akkor tényleg csak játszom a fiúkkal? Vagy még nem állok készen egy kapcsolatra? Esetleg idősebb pasikkal kéne próbálkoznom?



2021. ápr. 12. 01:18
 1/7 anonim ***** válasza:
33%
Gyerekes kisfiukkal kavarsz, akiknel pillanatok alatt tudod hogy ez egy meme-tier kapcsolat lehet max, hiába jófejek. Ez van, nem fogtak meg igazán. Ismerkedj 20+.
2021. ápr. 12. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem játszol, keresgélsz. Nem kötelező a korosztályoddal összejönni.

Mondjuk ez a maradjunk barátok dolog kb. így néz ki:

"Meghalt a kutyád. De a tetemét megtarthatod." Ne csináld... Csóriban vagy reményt keltesz vagy úgy néz ki, hogy több vasat akarsz tartani a tűzben.

2021. ápr. 12. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát figyelj, olyannal össze ne gyere, akit nem tudsz teljes szívedből szeretni, mert annak semmi értelme. Ez nem játék, ez full normális dolog, az érzéseidet nem tudod irányítani. Hány éves vagy?😊😅
2021. ápr. 12. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Még nem találtál olyat,aki igazán tetszik. Ebben nincs így rossz.
2021. ápr. 12. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Akkor játszanál a fiúkkal, ha mindegyikkel összejönnél, és egy-két hét után kitennéd őket. De még nagyon fiatal vagy, hogy komoly kapcsolatra gondolj, nem is kellene még foglalkoznod velük, ha komoly kapcsolatot szeretnél, untig elég 20 éves korod után megtalálni az igazit.
2021. ápr. 13. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Te kis ribizli
2021. ápr. 14. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
51%

Nem vagy még elég érett egy kapcsolathoz, ezen egy idősebb pasi sem tud segíteni, neked kell megérned hozzá.

Aztán majd lehet idősebb párod, ha a korodbeli fiúk annyira nem jönnek be.

2021. ápr. 14. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!