Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Ez most egy tipikus hisztis...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez most egy tipikus hisztis izé kérdés lesz, de most én reagálom túl igaz?

Figyelt kérdés

Barátom 23 éves és előttem nem sokkal volt barátnője, akivel 1 hónap után lefeküdt a lánynak is ő volt az első és barátomnak is. Elmesélte, hogy amikor a csajnak berakta már el is ment egyből tőle és az annyira ahh.

Rendeztük a szobáját, és a lányról előkerült egy kép, amit azt hitte, hogy nem látom majd ketté tépte, de elrakta.

A kép most is a ruhás szekrényében van. Beszéltem vele erről, hogy tudom, hogy van, de miért van rá szüksége, ha egyszer már szakítottak?! Erre teljesen letagadta az egészet, hogy neki nem is volt soha képe a barátnőiről, csak velem van most. Teljesen hülyének néz!?

Aztán beszélgettünk, majd szép lassan bevallotta, de azt mondta, hogy kidobta. Amikor tusolt, mondta, hogy vegyek neki elő egy nadrágot akkor csusszant ki a kép a lányról. Nagyon haragszok rá, és nem érzem azt, hogy nagy lenne a láng most. Annyira elkenődtem, sűrűn beszél mostanában erről a lányról, de amikor megkérdeztem, hogy sokszor gondol rá, akkor tagadja. Én elhiszem, hogy nagyon szerette, de ennek már 4 éve. Nem kellene elengednie? Én nem is beszélhetek fiúkról. Akkor most hogy van ez?

Mit csináljak vele? Nem akarom, hogy emiatt a hisztim miatt vége legyen, de nem érzem így jól magam. Alig aludtam ez a beszélgetés járt a fejemben, hogy mindent tagadott és hazudott nekem.

Kérlek ne vessetek meg engem emiatt! De ezzel mit tudok kezdeni?

16l


2021. ápr. 12. 09:12
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:
*velem 7 hónap múlva feküdt le először, nekem ő első volt.
2021. ápr. 12. 09:13
 2/19 anonim ***** válasza:
94%
tehát vagy te, s másra vágyik. mi a kérdés?
2021. ápr. 12. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Miért jött velem össze? Miért nem engedi el a lányt? Mit tegyek? Fog engem igazán szeretni?
2021. ápr. 12. 09:17
 4/19 anonim ***** válasza:
100%

most sem szeret, hanem az exét

mert kellett valaki - nem te

nem valószínű - másról álmodik, neked hazudik...

2021. ápr. 12. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
91%
Szexre kellesz neki. Jobb ha otthagyod, mert folyamatosan hazudik :D
2021. ápr. 12. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Ha hazudik, hagyd ott. Nem a "hisztid" miatt lesz vége, hanem mert hazudik neked, nem őszinte veled.
2021. ápr. 12. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
95%

Ha nem szeretne, szexre kellenél, nem várt volna rád 7 hónapot. És utána ott is hagyott volna. Szexet máshol is kap, 1 nap alatt is 🙂

Viszont igen, elég durva hazugság volt ez. Nem túl megbízható pasi...

2021. ápr. 12. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
86%
Azt tudom tanácsolni, hogy soha ne beszéljetek az exekről! Pláne ilyeneket, hogy azonnal elment benne, meg hogyan nyalták-szopták egymást. Ezeket hanyagoljátok, mert semmi jó nem sül ki abból, ha ezek a dolgok lejátszódnak a fejedben.
2021. ápr. 12. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%

7#

Szerintem azért mert nem volt más XD 23 éves a pali, 16 évessel van:c

Amúgy meg honnan tudod hogy nem használta ki azt hogy 1 nap alatt kap máshol szexet?

2021. ápr. 12. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
9-es, igazad van. Ha ilyen kis hazudós, akkor simán belefér. Pasik... 🤔
2021. ápr. 12. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!