Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Hogyan bizonyítsam hogy nem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Klementinacska kérdése:

Hogyan bizonyítsam hogy nem hagyom el őt?

Figyelt kérdés

A barátom túl van már egy hosszabb kapcsolaton, igaz ő vetett véget neki, de ígyis eléggé megrázta őt. Nekem meg ő az első komoly barátom. Azt mondta nem szeretne többet szórakozni mással, meg több időt elvesztegetni. És pláne még egy szakításon átesni. Már most is nagyon szeret engem, és én is őt. De gyakran elmondja hogy fél amiatt hogy esetleg egy idő múlva meggondolom magam.. merthogy én még nem éltem ki magam. Hiába mondtam neki hogy nem hagyom el és nagyon szeretem én is, azt mondta tudja, és elhiszi amit mondok, de tart tőle hogy elmúlik ez bennem.

Van valami gesztus amivel kifejezhetném hogy nem hagyom el őt? Valami biztosíték? Hogy ne csak szóban mondjam el. És most nem az eljegyzésről beszélek.. az még korai lenne, még csak pár hónapos a kapcsolat.

Én is tudom hogy megtörténhet bármi.. az is lehet a végén ő akar majd otthagyni. De hogy magyarázzam el hogy ne stresszelje magát ezzel?



2021. ápr. 12. 13:37
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Az idő majd bebizonyítja...
2021. ápr. 12. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Ígéret gyűrű?


Hány évesek vagytok?

2021. ápr. 12. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
0%
Elfogod hagyni, ahogy sejtem ez egy friss kapcsolat pár hetes vagy max 1-2 hónapos lehet.. Túl nagy kijelentéseket tettél neki, statisztikailag bizonyított hogy a tini lányok hamarabb szakítanak a barátjukkal mint a fiú velük , az az több tini lány szakít a barátjával mint tini fiú .
2021. ápr. 12. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk pont fordítva van, tehát én vagyok a lány, és a páromnak kellett ezt bizonygatni nekem

Mondjuk nálam inkább onbizalomhiany az oka annak, hogy nehéz ezt elhinni

Meg kell tanulnia a párodnak, hogy attól, hogy ezen görcsöl, nem lesz jobb, csak a boldog éveiteket rontja el ezzel valamilyen szinten magának

Ha együtt kell maradnotok, együtt is fogtok, ha nem, akkor meg úgysem. De ha folyton ettől fél, hogy te elhagyod, semmi nem lesz jobb, sőt.

Valahogy ezt kéne megmondanod neki és azt, hogy koncentráljon arra, hogy szereted, és hogy jó irányba épüljön a kapcsolat

2021. ápr. 14. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!