Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Sokszor látom itt kiírva,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sokszor látom itt kiírva, hogy lányok náluk 5-6 évvel idősebb pasival járnak. A fiuknál miért nincs ilyen? Én fiu vagyok, és szívesen járnék huszonéves lányokkal.

Figyelt kérdés

2021. ápr. 15. 00:51
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
A kérdésed első fele a válasz. Mert a lányok szívesebben járnak idősebb fiúkkal.
2021. ápr. 15. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
85%
16 évesen volt egy 26 éves barátnőm 2 hónapig, neten ismerkedtünk meg és elég sokat beszéltünk aztán taliztunk és valahogy összejöttünk, de nem volt az igazi, szóval nem az a tini szerelem volt neki akkor más dolgok voltak fontosak és úgymond abbamaradt a dolog, de a legfőbb probléma az volt,hogy nekem férfiként kellett volna viselkednem, szóval nem ő csinál mindent.legtöbb esetben ő fizetett vagy ha elmentünk valamerre akkor ugye kocsival mentünk meg ilyenek ez fordítva működik, de így, hogy a nő az idősebb... Meg úgy akkor nálam kezdett ez a bulizós korszak csak beindulni, szóval ja elég nagy katyvasz volt, de tapasztalat nak jó volt :D
2021. ápr. 15. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
81%

mert éretlenek


ez tény

2021. ápr. 15. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

De van ilyen is, én is idősebb vagyok a barátomnál. Igaz csak két évvel de az is ritka,nem ismerek egy ilyen párt se. Nálunk azért működik,mert a korától függetlenül nagyon tetszik nekem külsőre is és személyiségre sem éretlenebb nálam mert nem vagyok olyan hű de komoly mint amilyennek a legtöbb lány gondolja magát.

16/L

2021. ápr. 15. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
HAHAHA :D Majd megtudod, ha idősebb leszel, öcsi!
2021. ápr. 22. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
#3 Az hogy te általánosítasz, na az a tény!
2021. máj. 7. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!