Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Hogyan győzzem le ezt az érzést?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan győzzem le ezt az érzést?

Figyelt kérdés

Van egy baráti társaságunk elég rég óta. A jelenlegi barátom 1 éve került bele a társaságba. Elég sokszor történik az, hogy a párom és a közös barátaink (lányok) találkoznak, engem meg nem hívnak, eszükbe sem jutok. Másnap tudom meg mindig, hogy ja, amúgy találkoztak. Ilyenkor mindig féltékenységet érzek, arra gondolok, hogy nem kedvelnek és végtelenül rosszul esik, hogy a páromnak sem jutok eszébe, hogy hívjon, főleg, hogy az egyik legjobb barátnőm sem hív. Elmondtam ezt a páromnak, igazából csak ez szokott a vita tárgya lenni, mert elég gyakran megtörténik. Azzal mentegetőzik, hogy jaj, csak fél órára találkoztak, jaj, de hogy mi minden nap találkozunk (nem igaz).


Ma hozzám vágta, hogy nem fogja elmondani, ha velük találkozik, mert csak kiakadok feleslegesen.


Tudom, hogy nem csalna meg, csak az esik rosszul, hogy engem nem hívnak. Kicsit zavar, hogy általam ő is a társaság része lett, úgy érzem kezdek kirekedni így.


Hogyan győzzem le ezt az érzést?


Bocsánat a zavaros fogalmazásért, remélem érthető azért.


2021. ápr. 16. 23:01
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát ez felettébb furcsa. Én nem is biznek meg bennük ezek után.
2021. ápr. 16. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

ezt az érzést?kb sehogy.

A barátodnak kéne megértőbbnek lennie,és ha már nyilván szólsz,akkor hívjon már el lol...

Komolyan ülj le vele beszélgetni,mond hogy ne legyen vita,és hogy téged az zavar hogy nem hívnak. És hogy javítson rajta. Vagy kezdj el normális baráti társaságot keresni.

2021. ápr. 16. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

A helyzet nem könnyű,de legalább nehéz.

Szerintem nyomós oka van annak, hogy nem hívnak. Mert mondanak bármi kifogást is, a tény világosabb a napnál is, nem kiváncsiak rád. Más értelmes magyarázat nincsen arra, hogy sosem szólnak neked. Illetve de, ha valami meglepetés dologra készülnek de ezt te tudod.

Szerintem komoly döntést kell meghoznod, már ha érted mire célzok.

2021. ápr. 16. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Ez tenyleg furcsa. Alapnak kene lennie hogy teged is meghivnak mert igy ez olyan mintha kikotositenének es a palid ezt egyaltalan nem banja. Ense biznék benne, foleg hogy nem te vagy neki az elso helyen. Ha te lennél akkor elso lenne hogy teged is hivna vagy nelkuled nem menne el. Annyira nem ragaszkodik hozzad ami valamilyen szinten okes.. de ez nagyon nem okes

Ha ezen vitaztok az nincs rendjen, mert nem ismeri el hogy hulyen viselkedik es hogy neked van igazad. Egyaltalan nem fogja fel mit csinal xd

En ezt nem turnem el, de ha te kitarto vagy es elviseled a helyzetet mert szereted ot akkor elismeresem.

Szerintem ha nem beszelnel vele egy ideig akkor talan kiderulne hogy milyen fontos vagy neki es kinek a tarsasaga erdekli igazan..

2021. ápr. 16. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Mindenképp beszéld meg a fiúval. Ha tétova, vagy számodra elfogadhatatlan a válasza, mert nyilván hazudik, akkor szakíts.
2021. ápr. 17. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Én el sem tudom képzelni, hogy a páromat ne hívjam el a közös baráti társaságunk programjaira. Még ha csak fél órára is találkoztak, akkor is előre megbeszélték... Tehát rendszeresen nem mondja el a dolgait.

Kamu kifogások...

Bocsánat, de az ilyen barátok nem barátok.

2021. ápr. 18. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!