Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Extrovertált lányok nektek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Extrovertált lányok nektek heti mennyi találkozó az ideális?

Figyelt kérdés
KB minden nap. Vagy elég esetleg jó nektek mondjuk a heti 2-4 alkalom is? Csakmert nem sokára megyek házibuliba haverékhoz kB 80-90km tehát 1,5 óra kB tömegkozlekedéssel. És ott abba a házibuliba lehetőleg leszünk olyan 25-en abból kB 10 lány lesz. Ebből 7-nek nincs palija. Ők ilyen 15-17 évesek. De amúgy a 14-21 éves korosztalyra nyitott vagyok. A lényeg, hogy őket követem instán amiket kitesznek napjaikba az alapján extrovertáltnak tünnek. Az improssziv lányokat amúgy sem szeretem mert nem lehet velük olyan jókat beszélgetni, hülyülni. Társaságba sem lehet őket úgy bevinni, csöndesek mindenhol és ez engem zavarna. És ezek szép lányok. Szóval nem tudom mennyire szorulnak rá egy ilyen kapcsolatra. Habár ezt a kérdést azért tettem fel mert ha kell én minden nap elmennék hozzá. Az az kB 1,5 óra utazás nekem semmi. De ezt nem úgy értettem, hogy csakis vele fogok mindig foglalkozni. Mikor valami fontos dolgom van. Pl munka. Akkor is felmegyek hozzá csak talán valamivel kevesebb időre. Illetve azt sem fogom azért hagyni, hogy domináljon. Tehát néha a barátaimmal is találkoznom kell. Persze ha akar akkor jöhet oda ő is néha.. Egyébként itt is vevő vagyok az ismerkedésre. Csak sajnos hiába volt és van karantén. Amikor interneten próbálok ismerkedni vagy nem írnak vissza. Vagy ha mégis vissza ír vagy esetleg ő ír rám ritkán. Olyan 150-200 km-es kőrleten belül. akkor sem történik semmi. Csak írja, hogy így, úgy akar találkozni velem. Meg stb. A vége mindig az, hogy nem ír vissza az utolsó pillanatban. Vagy úgy dönt, hogy mégsem. Itt gyk-n meg pláne ez megy.

2021. ápr. 19. 15:50
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
nem lenne egyszerubb (ha mar dolgozol) odakoltoznod alberletbe vagy hozza ha osszejottok csak kerdem tesomsz?
2021. ápr. 19. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Tehát még együtt sem vagy a csajjal és ezt így eltervezted már? Egyébként meg, minden személy más, másra van szüksége mindenkinek. Ezt szemelyszerint az illetővel kell megdumálnod.
2021. ápr. 19. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
En nagyon extrovertalt vagyok, de 2 es fel orara lakok a baratomtol, ugyhigy mi csak pentek-vasarnap talalkozunk. Lenne igeny tobbre mindkettonk reszerol, de egyelore nem tudjuk kivitelezni. Vannak baratnoim akik alapbol bele se mennenek ilyen kapcsolatba, embere valogatja.
2021. ápr. 19. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!