Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » A 15-17 éves lányoknak miért...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A 15-17 éves lányoknak miért járnak 3-4-5 évvel idősebb fiúkkal?

Figyelt kérdés
Nem értem, hogy a tinilányok (tisztelet a kivételnek) miért nem a saját korosztályukban keresnek párt, miért kell nekik idősebb fiú? És a 18-19 éveseket sem értem, hogy miért jönnek össze egy 15 évessel.
2021. ápr. 27. 21:52
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
82%

Mert az idősebb fiúk érettebbek.

Huszonévesen is nagy átlagban a férfi az idősebb a nőnél.

2021. ápr. 27. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
58%

Ezt komolyan meg kell magyarazni?

Peldalozok egy 16 evessel.

16 eves fiu mit szeretne? Elni, bulizni, nozni, szexelni. Egy komoly kapcsolatra altalaban nem erett meg es a gondolkodasa is mas. (ez teljesen normalis, es elje csak ki magat ekkor, mint 30 evesen feleseg es gyerek mellett)

20 evesen ebbol lejjebb adnak, kieltek mar magukat nagyjabol, vagy dolgozni kezdtek vagy egyetemre mentek, teljesen mas eletfelfogassal.

A legtobb 16 eves lany mit keres? Erett, huseges tarsat, mert vagynak a mesebeli szoke hercegre.

Persze vannak kivetelek mindig minden nembol es korosztalybol.

De NEM ugyanolyan koran ernek meg a fiuk mint a lanyok.

En jottem ossze tini koromban korombelivel.... koszi, vartam ra 4 keserves evet hogy kielje magat es keszen alljon egy komoly kapcsolatra. Na, a legtobb lany nem ilyen kitarto es meg is ertem oket.

2021. ápr. 27. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
74%

Azért, mert vannak olyan lányok akik nem csak szexjátékszerek akarnak lenni.

6 évvel idősebb párom van, és nem véletlenül választottam őt.

Én olyan embert kerestem aki nem csak kihasznál, aztán rájön, hogy még nem élte ki magát és össze-vissza csal meg mindenkivel aki vele szembe jön.

Az idősebb férfiak már nem kisfiúk, elfogadóbbak és általában hosszabb távra is kaphatóak.

Én még nem találkoztam olyan velem egykorúval, aki komoly kapcsolatot szeretett volna. Mármint olyan komoly kapcsolatot, ahol nem úgy jöttünk volna össze, hogy x hónap, év után úgyis szétmegyünk.

Nekem bejött, szeptemberben lesz az esküvőnk.

Majd megérted pár év múlva.

N

2021. ápr. 27. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
38%
Mert azt hiszik ,hogy mennyire érettek . Közbe sok nagy idős érett pasi kihasználja őket ( mert annyira érettek ,hogy mindent elhisznek) utána meg sírnak ,hogy minden pasi szemét. Amúgy fel kéne fogni ,hogy egy 20 éves is lehet érettlen ,nyámnyila , anyuci pici fia és egy 16-17 éves is lehet érett ,talpraesett stb...
2021. ápr. 27. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
34%
Lehet, de nem ez az altalanos, kedves 4- es valaszolo.
2021. ápr. 27. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
51%
A másik meg az ,hogy a 20 évesek kiélték magukat jó vicc...uristen egyetemre megy 😱😱 az egyemtemnek nem kicsi része a bulizás , ivás ,csajozás. Azt meg hagyjuk ,hogy a tini lányok milyen komoly kapcsolatra vágynak ,mikor van amelyik hetente mással jár.
2021. ápr. 27. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
89%
Az egy tévképzet, hogy ha idősebb, akkor érettebb a másik fél, érzelmileg tiszteli, és nem csak dugni akar. De nem így van. Egy másik kérdés alatt pont nemrég fejtették ki 40+ éves férfiak is, hogy elfogadnának egy huszonéves lányt, mert feszes és nedves, jó sokszor meg lehet dugni és ott hagyni. Ennyit az érettségről.
2021. ápr. 27. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
41%

En nem tudom te kik kozott elsz, en 20 evesen mar ket eve alberletben eltem a parommal, koszonjuk kieltuk magunkat tinikent. Ugyanezt lattam a csaladomban, barati koromben es a munkahelyemen is. Pedig volt egyetemista munkatarsam. Jartunk bulizni egyutt es kulon is, de korantsem ugy mint 16 evesen.

Harmadszorra irom le, vannak kivetelek minden korban es nemben, de az altalanos akkor is az , hogy egy 16 eves fiu korantsem olyan kapcsolatra vagyik mint egy 16 eves lany es baromira nem egy agyi szinten vannak. Verkodhetsz ezen reggelig is ha szeretnel.

2021. ápr. 27. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
92%

Mert egy 18 éves már teljesen más korosztály, ugye?

Ez már komolyan szánalmas. Mi lesz a következő divat? Felháborodni azért, mert van, aki képes olyannal járni, aki nem ugyanazon a napon született? Mert hát milyen már, hogy teljesen más korosztály... :D

2021. ápr. 27. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

" en 20 evesen mar ket eve alberletben eltem a parommal"

Igen, akinek annyira fantasztikus a kapcsolata a szüleivel, hogy 18. szülinapján már kidobják, és az életcélja a betanított munka, annál ez szükségszerű választás.

2021. ápr. 27. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!