Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » A barátomnak fontosabb a hobbija?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátomnak fontosabb a hobbija?

Figyelt kérdés

Kb 1 éve kezdett el airsoftozni járni a barátaival. Eleinte nagyon ritkán ment, mert a játék mindig hétvégén van, és a munka/suli miatt mi is csak hétvégén tudunk együtt lenni péntektől vasárnapig.

Lassan 1 hónapja nem találkoztunk mert minden hétvégét amit együtt tölthetnénk inkabb el megy játszani.

Hiába próbálom megbeszélni vele csak veszekedés a vége.


Elhanyagolva érzem magam...



2021. máj. 3. 23:06
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
83%
Jobb ha keresel valaki mást 🤷‍♂️
2021. máj. 3. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
80%
#1essel egyetértek
2021. máj. 3. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim válasza:
80%
keress egy palit, aki törődik veled
2021. máj. 3. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
83%
Én már dobtam volna🤷‍♀️
2021. máj. 4. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
46%
Az airsoft fellángolás szokott néha lenni. Nem kell annyira kapkodni. Vagy állj be te is GI Jane-nek.
2021. máj. 4. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
55%
Keress másik palit, olyat aki szeret is.
2021. máj. 4. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Ahogy olvastam a kérdést, elkezdtem gondolkodni, hogy ezt vajon én tettem-e fel régebben.

A vírus alatt egyébként nem lehetett játszani, így mikor nyitások voltak, sokan kaptak az alkalmon.

Abban ne nagyon gondolkozz, hogy kinövi. A vőlegényem egy komoly csapatban játszik, ahol az átlag korosztály 36 év.

Nálunk ez addig volt probléma, amíg külön éltünk. Igen, elég rossz, hogy ha csak a hétvégétek van egymásra és a játék is pont akkor van. Kompromisszumot kell kötni.

Vagy szakíts, gyakorin úgyis mindig ez a válasz mindenre.

2021. máj. 4. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

#7 az utolsó mondatoddal egyet értek!

Ja és sajnállak hogy ilyen a párod, csodálom hogy elviseled,tényleg nem értelek.

2021. máj. 4. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
68%

Mármint milyen a párom?

Az elmúlt egy évben összesen 2x volt játszani. Minden egyes nap együtt vagyunk, kivéve azon a 2 napon, amikor elutazott. Ez nagy lemondás lenne a kapcsolatról?

Ez addig volt rossz, amíg hétvégente jártunk haza egyetemről, egyik hétvégén ide kellett menni, másik hétvégén családnál volt munka, harmadik hétvégén havernak van szülinapja, a negyediken együtt lehetnénk, de pont játék van. Ezért kell kompromisszum, mert minden hétvégén eljárni már túlzás.

7

2021. máj. 4. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
38%

#9 szóval már az egyetemen is lerázott folyton, mert nem bírt téged elviselni😔 Sajnálom...

Szerinted még meddig fogod tudni őt tűrni?🥺

2021. máj. 4. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!