Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Ez megcsalásnak számít?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez megcsalásnak számít?

Figyelt kérdés
A barátommal kapcsolatban vagyok már kb 4 hónapja és nagyon szeretem. Az egyik exemmel szakítás után jóban maradtunk (mint barátok) és egyik esteelkezdtünk beszélgetni és kicsit túlmentünk egy határon Egy-két képet küldtünk, de számomra semmit nem jelentett az egész és tényleg a barátomat szeretem, és nem tudom mit csináljak? Ez most így megcsalás? Szerintetek elmondjam a fiúmnak?

2021. máj. 6. 09:38
 1/5 Summer2 ***** válasza:
17%
Szerintem nem, ha neked nem jelentett semmit. Ne mondd el neki mert csak felesleges vitát szül. Legközelebb pedig tartsatok a távolságot, nem baj ha baráti viszonyba vagytok csak ne szentelje neki tobb figyelmet mint a fiúdnak.
2021. máj. 6. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
98%
Érzelmi megcsalás is megcsalás,őszinteség mindíg jobb.
2021. máj. 6. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Mondd el. Nem szabad titkolózni! Ha késöbb kiderül, rosszabbul fog neki esni, mint most.

Amúgy abba gondolj bele, hogy forditva neked hogy esne? Ha ő találkozgatna az exekkel és eltitkolná? Majd kiderül fél év múlva? Te is arra gondolnál, hogy volt valami, azért titkolta...

2021. máj. 6. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Én azt nem értem, hogy ha tudod, hogy rosszat csináltál, akkor miért csináltad? Ha akkora a szerelem, akkor ninvs erre szükséged.

Mondd el és add meg a jogot neki ahhoz, hogy eldöntse akar-e így veled lenni.

2021. máj. 6. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
90%
Nagyon szeretheted a barátodat mondhatom ha ilyet csináltál
2021. máj. 6. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!