Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Barátzónából kilépni?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátzónából kilépni?

Figyelt kérdés

Van egy lány, legalább 8 éve ismerem. Nagyon vonzó. Sokat csalódott a partnereiben és volt párkapcsolataiban, én vagyok a lelkitámasza és részben ő is az enyém. Barátjának tekint csak. Kilehet ebből lépni valahogy?

Vagy a legtöbb ilyen nem meri a barátságot kockára tenni? És lehetetlen küldetés..

Akár csak egy alkalmi szex is jó lenne vele, ha párkapcsolatról szó sem lehet.



2021. máj. 7. 21:32
 1/7 anonim ***** válasza:
Mi lenne ha tapintatosan megkérdeznéd? Kipuhatolnád? Elmondanád hogy a szenvedéseit látva beleszerettél.
2021. máj. 7. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:

Van rá esély!

Nálunk 3,5 év barátság után alakult ki. :)

2021. máj. 7. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
91%

Próbáld meg szépen lassan enyhén úgy kezelni mint egy barátnőt és ne csak úgy mint egy barátot. Próbálj enyhe utalásokat tenni meg azért dicsérgesd is ha az van, de ne adj neki túl sokat mert a csajok imádják ha alig foglalkoznak velük... igen... lehet fura de ez van

azért lehet ez mert ugye ha mindig ott vagy neki akkor nem leszel neki különleges

Na de a lényeg az hogy próbálj enyhébben utalgatni dolgokra pl elsőnek csak egy kedvellek szót eressz el de a jó időben

azt ha visszamondja akkor nyert ügyed van tess

szurkolok hogy meglegyen

2021. máj. 7. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
67%
az a baj én sok lány barátomba beleszerettem és volt egy ahol ha nem is ment tönkre a barátság, a szexet viszont nagyon hiányolom vele. mindketten mai napig szerelmesek vagyunk a másikba csak mindketten megcsaltuk a másikat így inkább hagytuk. de tegyél neki megjegyzéseket hogy szép az arca, simogasd a combját, haját, mikor megöleled fogd meg a popsiját.
2021. máj. 7. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Nos az a helyzet, hogy minden ilyen utalást megkapott már. Annyi bókot, Mindig elmondja, hogy mennyire kedves vagyok vele, nagyon figyelmes, amit ő kapcsolatokban nem kapott meg. Mint valami dzsentlmen. Néha pajzánul viccelődünk is egymással, szóval eléggé bensőséges a viszonyunk. De komolyan semmit nem akar, ilyenkor mindig megtorpan. ANnyira ronda azért nem vagyok, még ha nem is vagyok külsőleg 100%-ban az esete :DDD

szóval ennyire nem merné ezt megkockáztatni vagy nem tudom..

2021. máj. 7. 22:59
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem neki kell kockáztatni, hanem neked.

Csókold meg.

Barátzóna egyirányú, vagy visszafordulsz és kisétálsz teljesen, vagy áttöröd a falat, aztán vagy ráddől vagy nem.

2021. máj. 7. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Voltam nem egy alkalommal barátzónában. Nem jó érzés.


Nagy vonalakban azt tudom mondani, amit a #6-os válaszoló is.


Hívd el randira, próbálj meg felé közeledni. Ha elutasít, akkor, bármennyire is rossz érzés, építsd le a kapcsolatot. Saját érdeked, mert eltérő érzelmekkel vagytok egymás iránt, és ez nem fog már változni. Ráadásul amíg egy ilyen kapcsolatban vagy, addig az energiáidat nem tudod egy másik lány felé irányítani, akinél, lehet, lenne esélyed.

2021. máj. 11. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!