Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Szerintetek mennyire gáz amit...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mennyire gáz amit csinált a barátom?

Figyelt kérdés

A barátom átjött mikor meg volt a mensim.

Sírtam,nyöszörögtem stb..

Másnap beszéltünk telefonon és konkrétan kigúnyolt,kiröhögött milyen voltam ezelőtti nap.

Kiosztottam és rányomtam a telefont.

Ez 1 hete volt,azóta nem keresem.Ugye nem csak szerintem egy patkány?



2021. máj. 8. 00:06
1 2 3 4
 1/37 anonim válasza:
28%
Szerintem ezt nem kéne ilyen komolyan venni, ha a barátod akkor meg csak szimplán beszéljétek meg! Az is lehet, hogy valami rossz bók akart lenni, ami neked nem jött le. 16F
2021. máj. 8. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
23%
Hát azért te is elég gáz vagy. Te nem csak akkro vagy egy igazi hjenő amikor megjön a "mensid" hanem máskor is. Megérdemled a sorsod, ha emiatt így behisztiztél.
2021. máj. 8. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
59%
2# szerinted mindenki hiszti királynő, pedig lehet h te vagy a legnagyobb.
2021. máj. 8. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
36%
Nem vette komolyan azt ami neked érzékeny pont, de szerintem mindkettőtök ludas valamennyire, és megbeszélhetnétek. Te mondhatnád neki, hogy neked ez rosszul esett nagyon, és megpróbálni megérteni hogy csak vicces volt a szenvedésed egy komolytalan nézőpontból, ő meg komolyabban próbálhatna venni téged.
2021. máj. 8. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
18%
húha másnak is ma jött meg a mensije? :D #3
2021. máj. 8. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim válasza:
21%

4# Igazad van!

Szerintem sem kéne ilyen halál komolyan venni mindent.

2021. máj. 8. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
79%
Ja, de ha a csávó se keresi akkor felejtős megbeszélni is.
2021. máj. 8. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
23%
a faszi döntött jól , ezt egy pasi se fogja neked eltűrni... Jobb hogy megszabadult, csak az a baj, hogy szerintem fogsz még "áldozatokat szedni"
2021. máj. 8. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
84%

#2 te is jó ember lehetsz, gratulálok.



Kedves kérdező, nekem is volt már olyan barátnőm aki haldoklott ha megjött neki. Nekem az is elég néha ha tele zabálom magam és fáj a hasam, az is elég szar egy érzés. De tényleg az mikor fáj is, görcsöl is és ez hónapról hónapra... Nagyon tudom sajnálni az ilyen lányokat. Örülök ha olyannal vagyok együtt, akinek nincs ilyen problémája. De többségében nem így van. Mi ugye szoktunk ilyen témában beszélgetni is, hogy mit szokott használni rá vagy valami. Szóval a tapasztalatokkal próbálok esetleg segíteni is, hogy picit elviselhetőbb legyen. De ez hogy kigúnyoljam mikor tényleg szenved, hát nem is értem. Még takony 14 évesen is több eszem volt ennél. Az ilyennek még nem való barátnő. Jól tetted, hogy kiosztottad.

Tényleg nem is igazán értem ezt. Ha valakit szeretek nem tudnék egy ilyenen viccelődni, hogy kicsit nyöszörgött, mikor nagyon görcsölt.

Lehet kell ehhez is egy érettségi szint, hogy az ember fel tudja fogni azt, hogyha a párja nagyon rosszul érzi magát az nem vicces.

2021. máj. 8. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
17%

Emberek nyugodjatok le a pba. XD

Aztán valaki írhat is beszélgetni 🤷🏼‍♀️

2021. máj. 8. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!