Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Fiúk! Ti mit szólnátok ahhoz,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ti mit szólnátok ahhoz, ha egy szép, vékony barátnőtökkel legalább fél évig nem látjátok egymást, és amikor újra takálkoztok, kiderül, hogy elkezdett edzeni, izmosodni, és akár erősebb is, mint ti?

Figyelt kérdés
Azért kérdezem, mert azt mondta a barátom, hogy csalódott bennem, és borzasztóan nézek ki.

2021. máj. 13. 22:34
 1/10 anonim ***** válasza:
90%
Az elején biztos fura lenne, de ha valóban szeretem a lányt, akkor emiatt nem fog nem tetszeni.
2021. máj. 13. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
47%
Hát szerintem ez elég kiábrándító. Én örülnék, ha a barátnőm tesz az egészségéért. Ez önzőség vagy nem is tudom mi. Az nem érdekli, hogy neked mi fontos, csak a saját preferenciája. Inkább ne foglalkozz az egészségeddel, de ő jól érezze magát.
2021. máj. 13. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
55%
Húú, egyre kreatívabb kérdéseket teszel föl, most már nem csak annyiból áll, hogy "mennyire jönnek be nektek az izmosabb lányok, akik erősebbek is nálatok?"
2021. máj. 13. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
64%
Hát szerencsére nálam ez fizikai képtelenség kategória,nem hiszem hogy a barátnőm 192 cm lenne+124 kg, még akkor sem ha edzett :D szóval én maximum örülnék neki....
2021. máj. 13. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
84%

Nem tudom elképzelni, hogy barátnőmmel 6 hónapig ne találkozzak. Valamint azt sem, hogy titkolózzon, mert valahogy úgy is szóba jönne, ha kamuzik az rosszul esne.

De az hogy kicsit izmos?? Nem lenne vele bajom. Tőlem erősebb?? Azt megnézném 😅

Én is edzek, szóval kicsit érdekes lenne, meg ahoz brutál izomtömeg kellene neki amit 6 hónap alatt se tudna felszedni. De ha mégis ilyen lenne az már nem jönne be. Pár lány szerint az én fizikumom is túlzás már, nem hogy ettől izmosabb, erősebb lány.

De míg esztétikusan izmos nem zavarna.

2021. máj. 13. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
48%

Még tetszene is, persze ha nem olyan mint azok a férfias testalkatú testépítők.

Az meg hogy erősebb egyáltalán nem izgat.

2021. máj. 14. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
32%

Az hogy erősebb pont nem érdekel. Amúgy nem tudom milyen válaszokat várnál. Kezdjük ott, hogy mindenkinek más tetszik, külsőségek fontosságát is másképp tekintjük. Hogy mozog, egészségesebben él azzal szerintem senkinek nincs problémája, viszont ha kipattintja magát és radikálisan megváltozik az alakja, akkor az azért megint más! Akinek nem tetszik, nem fogja díjazni, alapból nem úgy ismert meg.

Tegyük fel, hogy a story igaz valahogy, én sem örülnék neki. Azért mint szakító ok kevés, de nekem a külső is nagy fontossággal bír, nem tudom mellőzni, ha pedig szinte szándékosan az ízlésem ellen dolgozik, abból nem jön ki túl sok jó dolog. És nem egyenlő az izmos alak az egészséges életmóddal! Elkerülhetetlen ugyan némi változás, de ugyan úgy vékony is maradhatott volna. Változáshoz pedig azért tenni kell (főleg fél év alatt). Titokban pedig ha meglepiként tervezte, akkor cumi. Meglepődés lehet lesz, csak nem jó értelemben.

2021. máj. 14. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 SIDLER22 ***** válasza:
53%
Kicsi lehangolódnék aztán elkezdenék én is edzeni.
2021. máj. 14. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
91%
Nem örülnék neki,ha a barátnőm Arnold Schwarzenegger lenne.
2021. máj. 14. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

nem lenne rossz, szeretem a sportos csajokat



akár d*gni is ;)

2021. jún. 2. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!