Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Lányok, ez zavarna titeket?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ez zavarna titeket?

Figyelt kérdés
Most elsősorban az izmos lányokhoz szólok. Ti járnátok egy olyan fiúval, akinél erősebbek vagytok? Van egy lány a gimiben, aki tetszik, de ő sokat sportol, én pedig semennyit, úgyhogy jóval erősebb nálam. Kidolgozott, jól kivehető kockahasa van, duzzadó, kerek, feszes izmai, de menthetetlenül szerelmes vagyok belé. Viszont pont ez miatt nem merek nála kezdeményezni, mert az igazat megvallva félek tőle, és félek, hogy ha kezdeményezek nála, és nem vagyok szimpatikus neki, akkor lekever nekem egyet. Szerintetek összejöhet, vagy felejtsem el? Mindketten 17 évesek vagyunk

2021. máj. 14. 21:49
 1/5 lolslegancsak válasza:
7%
f here, elegge zavarna, foleg miutan a nokben bizni sem szabad. ugye, mikor mondja anyu, gyere ide nem bantalak, es picsanut, faj am az baszki.
2021. máj. 14. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
84%
Ne haragudj, de azt kell mondanom, hogy engem pl zavarna:( normál sportolói alkatom van, nem túlgyúrt bodybuilder, hanem mindenhol meglátszanak az izmaim kissé, 167 cm vagyok, de én olyannal, aki tőlem látványosan vékonyabb/véznább (és legrosszabb esetben még alacsonyabb is..), nem jönnék össze. Maximum ha olyan tökéletes hiper-szuper személyisége lenne, hogy csak ámulnék és bámulnék. Ez persze csak az én véleményem, minden lány más és más, lehet, hogy a te kiszemelted máshogy gondolja:) 16/L
2021. máj. 14. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Próbálkozz nála de semmi esetre se mutasd azt hogy félsz tőle. Légy magabiztos és állj ki magadért,már nem is fogsz olyan gyengének tűnni.:)
2021. máj. 14. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
58%
Abba hagyhatnád az izmos lányos kérdéseidet. Ez valami fétis? Mindjátok, hogy nem csak en vettem észre, hogy rengeteg ilyen kérdés van?
2021. máj. 14. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
54%
Eléggé unalmas már ez az erős lány kérdés áradat...
2021. máj. 15. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!