Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Miért tekintek egy kapcsolatra...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért tekintek egy kapcsolatra ilyen lehetetlenül, és mit tudok ellene tenni?

Figyelt kérdés

Sziasztok. 16 éves fiú vagyok. Még sosem volt igazi párkapcsolatom, nem randiztam lánnyal, sosem csókolóztam. Nem vagyok hülye gyerek sem, tudok kommunikálni, és ronda se vagyok. Mégsem tudom elképzelni magam egy kapcsolatban. Vágyok rá, hogy legyen valaki, akit elhívnák randizni, stb, stb. De csak várok, hogy eljöjjön az a lány, vagy hogy magától megtörténjen. Talán az önbizalmammal van valami, de nem tudom mit tehetnék. Lehet csak azért van, mert ilyen téren még nincs pozitív tapasztalatom. Csak egyszerűen vagy nem találom meg az embert, akit tényleg szívesen elhívnák, vagy nem merek odamenni, és elhívni randira.

Őszintén szólva, már annyira nem is számít kivel, csak el szeretném kezdeni ezt az egész randizgatást.

Bármi tipp, vagy aki volt hasonló helyzetben tapasztalatok?



2021. máj. 16. 19:47
 1/5 anonim ***** válasza:
70%
Pontosan így vagyok én is. Sok lányt tartok szépnek, de egyiket sem tudom elképzelni magammal, meg valószínűleg nem is jönnének össze velem. Úgy vagyok vele, hogy majd lesz ami lesz, nagybátyámnak sincs senkije mégis elvan :D
2021. máj. 16. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
17%
Ha nem mersz odamenni valakihez, akkor előbb írj rá, írásban hívd el randira, ott vallj neki szerelmet, hidd el, ha igent mond, akkor örülsz, ha nem, akkor sincs baj, majd próbálkozol másnál. Ha ezt folyamatosan csinálod, talán a leszólításhoz is megjönn később a bátorságod
2021. máj. 16. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Kezd mondjuk azzal, hogy 16 évesen nem éled meg az életed traumájaként azt, hogy nem volt még "igazi" kapcsolatod... mert hát valljuk be baromira nem vagy még elkésve semmivel. Azzal sincs semmi probléma, hogy még nem csókolóztál, nekem pl. 18 évesen volt az első csókom, az első kapcsolatom pedig csak 20 évesen (lány vagyok), és bár jóval korábban is vágytam már arra, hogy legyen mellettem valaki egyáltalán nem bántam meg, hogy ennyit kellett várnom, mert 16-20 évesen az embernek bőven van 1000 másik dolga, amivel el lehet foglalva a párkapcsolat és az örökös "nagy ő" hajszolás helyett.

Szerintem a legfontosabb az, hogy ne feszülj rá erre a témára, ha nagyon tenni akarsz valamit akkor ismerkedj az interneten, vagy akár az ismeretségi körödben személyesen, de nem annyira fontos az a tapasztalat, hogy olyan lányokkal is randizgatni kezdj, akikkel nem is tudsz semmit elképzelni, csak az a cél velük, hogy legyen valami, mert az jobb, mint a semmi.

2021. máj. 19. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
De pont ez a probléma. Most pl van egy lány, aki tetszik és megadta az instáját, de fogalmam sincs mit kezdjek. Mivel még sosem csináltam ezt, és nem is tanított meg soha senki. És ezért rágörcsölök, hogy mi lesz ha valami hülyeséget csinálok, és amiatt úszik el a dolog, mert nincs tapasztalatom.
2021. máj. 19. 14:32
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem tudom hány éves a lány, de a te korodból kiindulva feltételezem, hogy ő is 16 körüli... valószínűleg ő sem rendelkezik még olyan rengő sok tapasztalattal. Csak viselkedj és beszélgess természetesen, nem kell megváltani a világot, ő is csak egy ember ahogy te. Ha megadta az instáját akkor írj rá, bővel elég egy köszönés és egy hogy vagy, vagy ha biztosra akarsz menni akkor kérdezd meg, hogy nem zavarod e és van e kedve beszélgetni. A lényeg hogy ne gondold túl...
2021. máj. 29. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!