Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Tényleg igaz, hogy érettségi...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg igaz, hogy érettségi miatt nem ér rá barátnőm?

Figyelt kérdés

Én 0. évfolyammal kezdtem, ezért nekem csak jövőre lesz érettségi, de barátnőmnek most van és hát szinte sosem ér rá, mert mindig tanul. Igaz nagyon sokat voltunk együtt év közben és akkor kicsit hanyagolta a tanulást. Most viszont azt mondta, hogy szóbelire is nagyon sokat kell készülnie és ezért megint nem nagyon fog ráérni. Azt mondta, hogy miután leszóbelizik minden visszatér a régi kerékvágásba, csak tartsak ki.

Nem az hogy nem hiszek neki, de tényleg ennyit kell tanulni egy érettségire? Nekem nagyon hiányzik már az együtt töltött idő.

18F 18L



2021. máj. 18. 12:55
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Én még 1-2 hete úgy olvastam, hogy idén elmaradnak a szóbeli érettségik.
2021. máj. 18. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
#1 elmaradnak, de, ha 12 és 24 pontja lett valamiből, akkor kell szóbeliznie a kettesért.
2021. máj. 18. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Ahogy a 2. írja, kicsit elhanyagolta a tanulást eddig, szóval meg is értem. Csak nekem sok lesz ez a 2 hét nélküle :(

Mármint megértem hogy nem ér rá, csak nekem soknak tűnik.

2021. máj. 18. 13:09
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Tanulni kell rá, igen. Majd jövőre meglátod te is.
2021. máj. 18. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Hát ha két hét alatt akarja bepótolni az elmaradt tanulásokat, akkor kb. készülhet a bukásra.


Ha a kettesért szóbelizik, akkor látható is az eredmény, amire te továbbra is teszel magasról és csak magadra gondolsz. Mi lesz akkor ha 2 hetet nem vagytok együtt? Semmi, amúgy is az egész évét elpazarolta miattad (is, persze az ő döntése volt). Nagyon önző a hozzáállásod.

2021. máj. 18. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Elég megalázó érzés megbukni valamiből alapból, nemhogy egy érettségin. Én is tanulnék most nagyon. Leírta, hogy amint vége, rendeződik minden. Még max 1 hónapot kell kibírnod így, de felajánlhatod, hogy segítesz neki.
2021. máj. 18. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Meg kell tanulni priorizálni a dolgokat és nem minden esetben a veled együttöltött idő kell, hogy az első helyen álljon. Gondolj bele a helyzetébe, a 2esért megy szóbelizni, ha tanulás helyett most rád figyel akkor lehet nem kapja meg az érettségijét és csak később írhatja újra. Igen, kell tanulni az érettségire, eszébe juthatott volna előbb is, de most ebbe nem mennék bele. Ha tegyük fel valamelyikőtök továbbtanul, vizsgaidőszakban sem lesz egymásra sok időtök, valamint ha munkába álltok akkor sem. Nagyon jó dolog a szerelem és a kapcsolat, de emellett nem szabad elengedni más fontos dolgokat sem. Legyél türelemmel és megértéssel,ez nem azt jelenti, hogy nem szeret téged.
2021. máj. 18. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Mikor udvaroltam,az asszonynak a ház közelébe se mehettem mikor értségire készült .

Após vasvillával őrizte a házat !

Azért este,felmásztam a teraszra egy kis puszijáért,ennek már 30-éve .

2021. máj. 18. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
0%
en egesz gimi alatt egy percet sem tanultam, az erettsegire sem keszultem semmit se, tavaly megis eleg jol leerettsegiztem. viszont megertem ha valakinek mashogy megy ez az egesz es tanulnia kell, de szamomra hihetetlen hogy valamennyi ideje ne legyen rad, mindenkinek arra van ideje amire szeretne. persze te sem halsz bele ha ez csak egy ilyen mostani alkalom es erettsegi utan minden a regi lesz.
2021. máj. 18. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
100%
En is hanyagoltam kb mindenkit az utolso ket hetben, rohadt sokat keszultem es sik ideg voltam
2021. máj. 18. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!