Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Belemennétek egy kapcsolatba...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Belemennétek egy kapcsolatba 3 év korkülönbséggel?

Figyelt kérdés
Sziasztok. 16 éves fiú vagyok, és nemrég találkoztam egy 13 éves lánnyal. Amikor találkoztunk, simán mondtam volna 16+nak... Kértem elérhetőséget. Azóta megtudtam, hogy valójában hány éves. És most nem tudom eldönteni, hogy mit tegyek. Eddig szerettem volna írni neki, de így már teljesen elbizonytalanodtam. Alapvetően nem is a többiek véleménye zavar, hanem a sajátom. Szerintem én mást várok el egy kapcsolattól, mint egy 13 éves lány, de nem tudom... Tényleg szimpi volt, és sokkal idősebbnek nézett ki a korától, de így belegondolva nem tudom jó ötlet e, vagy hogy egyáltalán én akarom e. Nektek mi a véleményetek, és mit tennétek hasonló helyzetben?

2021. máj. 19. 18:23
 1/8 anonim ***** válasza:
64%
Hát igen, úgy fel tudnak a legtöbben öltözni, hogy kinéznek akár 5 évvel többnek is :D amúgy 3 év az egyáltalán nem sok, 16 évesen nekem is volt 13 éves barátnőm, bár csóknál tovább nem jutottunk, mert megujjazta egy 19 éves ,tehát agyban a legtöbb (tisztelet a kivételnek) nem biztos hogy készen áll egy komolyabb kapcsolatra. Beszélgetni érdemes vele, hátha rájössz milyen a személyisége.
2021. máj. 19. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
3 év nem sok, bár még elég fiatalok vagytok, de szerintem simán működhet
2021. máj. 19. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Itt alapvetően nem a 3 év a problémás,hanem hogy 13 éves csak...most vagy egy nagy ri..anc már most,vagy éretlen de normális (ha az utóbbi akkor azért tartanám vele a kapcsolatot.)
2021. máj. 19. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Igen, igazad van. Nyilván a három év nem nagy külöbség, ha a kettő fél 40 és 43. Én is inkább attól tartok, hogy ő csak 13. Tényleg nem tudom rá e kellene írnom, vagy csak elfelejteni az egészet.
2021. máj. 19. 18:34
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ha 19-16, vagy 30-33 lenne a felállás az nem lenne gáz. Én húgom is 13 éves és az egyetlen fiú, aki érdekli, az Harry Styles. Szerintem a 13 fiatal még.
2021. máj. 19. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem felejtsd el
2021. máj. 19. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat.
2021. máj. 19. 23:05
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha nektek nem gáz és a szülők se ellenzik, akkor nincs probléma.
2021. máj. 22. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!