Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Egy 14 és egy 21 éves közötti...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy 14 és egy 21 éves közötti párkapcsolat?

Figyelt kérdés
Őszínte leszek, nemrég elkezdtem beszélgetni egy 21 éves sráccal.Úgy kezdtük hogy nem lesz közöttünk semmi. Napi szinten mindig beszéltünk, a kapcsolat kérdése úgy kezdődött hogy mondta hogy bárcsak 3-4 évvel fiatalabb lenne és én ezt megerősítettem. Utána jött az hogy megbeszéltük hogy mi lenne ha rendszeresen találkoznánk a nyáron és meglátnánk működik-e kettőnk között. Én azt tervezem hogy az első talinál megbeszélem vele hogy 16 éves koromig nem szándékozom lefeküdni senkivel és ha meg tudom vele beszélni a dolgaim és ezt el is fogadja akkor komolyabb kapcsolatot szeretnék vele. Azonban nem szeretném se elsietni se naív nem szeretnék lenni ezért megkérdezném a véleményetek hogy szerintetek működne-e e a kapcsolatunk ha minden jól megy.(kérlek indokoljátok is meg miért nem vagy miért igen) És tapasztalatokat kérnék ha van. Előre is köszönöm mindenkinek!

2021. máj. 30. 12:22
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
88%

Kerlek ne.


21 evesen megfordul ilyen a fejeben es komolyan is gondolja, az nem okes.


Kivancsi vagyok, hogy hol talaltatok egymasra? Eleg bizar.


Remelem ha meg nem vagy eleg erett, hogy atlasd a dolgot, azert lesz annyi eszed, hogy hallgatsz ram.


25 evesen irom ezt.


Nekem meg 18 evesen sem fordult volna meg a fejemben osszejonni egy 14 evessel.

2021. máj. 30. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
Szia, bátyám egyik közeli barátja kiskorunk óta ismerjük egymást. Megértem a te véleményed is, sőt nekem is eszembe jutott ez. Azonban még nem szeretném ennyiben hagyni szóval megvárom a többiek véleményét és így szeretném az egészet átgondolni.
2021. máj. 30. 12:42
 3/24 anonim ***** válasza:
88%

Hat rendben.


De van egy olyan erzesem, hogy barki barmit mondana neked, te mar elhataroztad magad es a sajat fejed utan mennel.


Ezen nem kene mit atgondolni...


De hat istenem, fiatalon tanul az ember a legtobbet.

2021. máj. 30. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
87%

Nem fog tudni várni.

Ha korrekt, nem vállalja.

Vagy rábeszél.

vagy megerőszakol.

2021. máj. 30. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
85%

4-es


Tokeletes leirta amiket en kihagytam.

2021. máj. 30. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
90%

Mellesleg kivancsi lennek azokra, akik leszavaztak, hogy mit mondananak miert erdemes egy 21 eves (mar munkas) felnottnek osszejonni egy 14 eves (altalanos iskolas) gyerekkel?


Mit tudtok felhozni?


Oszinten irjatok mar le, mert mar tobb kerdesnel lattam, hogy leszavazzak azt aki az ilyen kapcsolatok ellen van, de egyszer nem irja meg egyik sem hogy megis hogy lehet igazolni egy ilyen "kapcsolatot".

2021. máj. 30. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
96%

Mindegy melyik irányból, mennyi ideig nézem, ez nem kóser.


Egy 21 évesnél valami nagyon nincs rendben, ha potenciális partnerként tud tekinteni egy 14 évesre. Úgy meg, hogy kicsi korod óta ismer még gázabb a dolog.

21 évesként mondom, hogy normális esetben a korosztályom még bőven gyerekként látja a tiedet.


A te korodban (sajnos még most is) jóval idősebbekre buktam én is és had mondjam el, nem egészséges a lélekre nézve.


Ha van eszed nem mész bele ilyesmibe.

2021. máj. 30. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 Pali1977 ***** válasza:
22%
Őszinte leszek, 27 voltam amikor összejöttem egy 15 éves lánnyal, persze a szülei kicsit nehezen fogadtak el főleg az apja, de aztán minden megoldódott és 5 évig voltunk együtt. Szóval nem ezen fog múlni hanem hogy milyen éreztem kezelitek a kapcsolatotokat
2021. máj. 30. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
86%

8


Szoval amikor a csajnak beert a feje rajott hogy mibe ment bele es vege lett?

2021. máj. 30. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
83%
Ha az apád lennék (kapna pár pofont) tiltanám tőled.
2021. máj. 30. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!