Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Valaki öljön meg(!) Mit tegyek?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki öljön meg(!) Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Annyira bánom a tettem, tegnap egy fiú ismerősömmel találkoztam, és a legrosszabb, hogy dögös ez a fiú barát, aztán megcsókolt én vissza csókoltam. De nekem eközben van barátom. Utalok élni, nem tudtam aludni se normálisan. Hányingerem van szó szerint magamtól. Tudom hogy nagyon elbasztam és nem tudom javítani. Soha nem akartam abba a hibába esni és még is sikerült. Hogy tudok ebből a lehető legjobbat kihozni? Elmondjam barátomnak? Hogy reagálhat?

Egyébként is egy nehéz időszakban vagyok lelkileg, de tudom, hogy ez nem mentség.


2021. jún. 1. 05:15
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
80%

22 evesen hajott rad amikor o volt 13 - 14.


Gratulalok neki is.


Isten...

2021. jún. 1. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
80%
te voltal*
2021. jún. 1. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
26%
Ajanlom figyelmedbe ezt a kerdest amit en tettem fel, hogy felnyissa a szemed: https://www.gyakorikerdesek.hu/emberek__emberi-tulajdonsagok..
2021. jún. 1. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó!

Köszönöm az aggodalmad és fáradságodat, hogy ezt megtetted értem, de nem 14 voltam. 15 éves voltam amikor ő 22. A szülinapok dátuma, a kaocsolat kezdeti dátum számolása vakon nehéz. De tessék, így értheted. A szülinapja előtt kezdtünk el járni. Amikor másfél hónaposak lettünk lett 23 és idén töltötte a 24-et. Én pont a szülinapom után voltam amikor elkezdtem járni vele. Szóval 15 éves voltam, idén lettem 16.🙂

Egyébként nem úgy vadászott rám, mert nincs egy hozzá alkalmas korabeli lány.

2021. jún. 1. 21:35
 15/20 A kérdező kommentje:

Véletlenül elküldtem...


Hanem, nagyon régóta barátok voltunk, van kép ahol kisbaba vagyok és ő ül velem és a kezében tart engem. A szüleink nagyon jó barátok, ezáltal mi is, elég közel vagyunk egymáshoz alapból. Aztán az egykori ovis barátságunk szerelem lett.

2021. jún. 1. 21:36
 16/20 anonim ***** válasza:
74%

15 eves voltal par honap hijan, igen.


Megsugom, ha 16 lennel akkor is necces a dolog.


Honnan tudod hogy nem ugy vadaszott rad?


Tudod az a baj, hogy olyan fiatal vagy nem latod at az ilyet.


Leirom igy: Egy egeszseges, normalis 22 eves srac NEM FOG 15 evessel probalkozni.


Akarmit mondasz, akarmit mond a srac. Nem. Normalis. Ezt ertsd meg.


Szuleid nem tiltatkoztak ez ellen? Vagy esetleg leszartak?

2021. jún. 1. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:

A szüleim nem szólnak bele a kapcsolataimba, tanácsot adnak, de nem tiltanak.

Mert te átlátod? Itt vagy minden percben és tudod? Ismered a barátomat?

Egyébként támogatnak.

2021. jún. 1. 21:43
 18/20 anonim ***** válasza:
77%

Amugy meg nagy lehet a szerelem, ha te is "felrecsokoloztal", meg ki tudja o miket csinalt a hatad mogott.


En ezt nem birom.


Annyi ilyen szar 20 - 30 evessel talalkozom akik kihasznaljak a 14 - 16 eves lanyokat.


Persze a 16 eves lanyka nem fogja atlatni a dolgot, sot bizonyitani akar a sracnak meg masoknak hogy mennyire erett.


A srac meg rohog magaba hogy friss rozsaszin puncit kap. Egy 15 eves gyerek nem fog semmit komolyat nyujtani egy 22 evesnek. Ez az igazsag, nem erdekel hogy elfogadod vagy sem, ugy is evek mulva emlekezni fogsz ra.


Remelem nagyon hamar megjon az eszed.

2021. jún. 1. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
100%

#7 Csak próbálok szimpatizálni. Leírtam, hogy helytelenítem a dolgot. Engem is személy szerint marna a bűntudat, pedig még úgy sem tudom elképzelni magam ilyen szituációban, ha mocsok részegre innám magam.

#5 voltam

2021. jún. 1. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim válasza:
87%

Azért szerintem túlzás azt mondani, hogy ez nem lehet normális kapcsolat, ismerek párokat sokkal nagyobb korkülönbséggel is, arról nem is beszélve, hogy kiskoruk óta ismerik egymást..

Nem azt mondom, hogy támogatom a megcsalást, de szerintem mielőtt bármit is teszel magadban kell lerendezned, hogy mit is akarsz az élettől és a srácot kész tények elé állítani. (És nem hazudni!)

2021. jún. 2. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!