Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Barátnőm rettentően féltékeny...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Teblxrd kérdése:

Barátnőm rettentően féltékeny és állandóan veszekszik mit tegyek?

Figyelt kérdés
én 17 F ő 18 L. 9 hónapja vagyunk együtt de még mindig féltékeny, nem bízik bennem és állandóan veszekszik. Tegnap rakparton mentünk barátokkal, és ők ráköszöntek egy olyan társaságra ahol 3 lány volt és 2 fiú és én semmi komoly szándékkal semmi csajozós hülyeséggel nem akartam előrukkolni szimplán csak köszöntem legalább 5 méterről,mert bulis hangulatomba voltam és szórakoztunk. És erre begurult és baja lett azt mondta nem szeret és elkezdett sírni is. Ez egy olyan társaság akivel voltunk hogy van 1 srác annak vcan nője és csajozik állandóan (távkapcsolatban élnek egyébként). Ezt megis értem mértnem akarna egyedül elengedni velük ha ő nem tudna jönni de nem hiszi el hogy én nem ilyen vagyok, hogy egyedül nem csajozok.
2021. jún. 5. 18:45
 1/8 anonim ***** válasza:
98%
Szerintem még most engedd el, mert nagyon meg fogja keseríreni az életed 🤷‍♂️
2021. jún. 5. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
97%
önbizalom hiányos és tőled várja a megerősítést. gondolom mondanom sem kell, hogy ez nem egészséges és nem fogja előre vinni a kapcsolatot.
2021. jún. 5. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
#3 mármint a köszönés egy olyan társaságra akit életembe nem fogok látni még1x + ott se láttam ki kicsoda, vagy az hogy ő féltékenykedik?
2021. jún. 5. 18:52
 4/8 anonim ***** válasza:
51%
te vagy a 3as válaszoló xd kihez szól a kérdés
2021. jún. 5. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Kuka. Addig szakíts míg nem tesz tönkre lelkileg.
2021. jún. 5. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Dobd ki mint azt a bizonyos macskát.
2021. jún. 6. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is hozd fel neki a szakítást, de beszéld is meg vele hogy hajlandó lenne-e változtatni. Ha fontos vagy neki és szerelmes beléd, akkor több az esély rá hogy visszafogja magát. Ha úgy látod hogy erre tényleg képtelen, akkor jobb ha elhagyod
2021. jún. 6. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Ez már beteges féltékenység, és csak rosszabbodni fog, ha hagyod.

Beszéld meg vele, hogy ez neki sem jó, hagyja abba, mert így elveszíthet.

2021. jún. 6. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!